Іспанія

 1. повія, іспанія

  Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес пообіцяв криміналізувати проституцію в країні. За його словами, це заняття "поневолює" жінок.

  Читати більше
  next
 2. Протести жінок

  Іспанський суд відхилив скаргу жіночих правозахисних груп щодо відео, на якому десятки жінок мочаться у публічному місці. Невідомі змонтували його під час фестивалю A Maruxaina у містечку Серво.

  Читати більше
  next
 3. Шакіра

  Два диких кабани напали на попзірку Шакіру, відібрали у неї сумку, в якій був телефон, та втекли в ліс. Сумку вдалося повернути.

  Читати більше
  next
 4. випуск новин

  В Україні і світі вшановують жертв масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру, що відбулись 80 років тому.

  Читати більше
  next
 5. вулкан

  Лава вулкана, що продовжує виверження на іспанському острові Пальма досягла Атлантичного океану, викликаючи побоювання про викиди токсичних газів.

  Читати більше
  next
 6. Лава

  Лава вогняним валом стікає вниз з гори та спалює цілі села - так вивергається вулкан Кумбре-В'єха на одному з канарських островів Ла-Пальмі. Команда Visual Journalism BBC News зробила візуальний гід по тому, що відбувається на острові під час виверження.

  Читати більше
  next
 7. потік лави

  Близько п'яти тисяч мешканців острова Пальма, що входить до архіпелагу Канарських островів, змушені були залишити свої будинки. На острові триває виверження вулкана Кумбре-Велья.

  Читати більше
  next
 8. бенідорм

  Українська туристка, яка 14 вересня під час проби зробити селфі зірвалась в море, померла в лікарні.

  Читати більше
  next