Тимошенко: ми з Януковичем - з різних планет

Тимошенко і Янукович

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко була єдиною з трьох провідних кандидатів, запрошених для участі в популярному телешоу «Шустер Live», яка прийшла у п'ятницю на програму, і впродовж трьох годин забрала час Віктора Ющенка та Віктора Януковича, які відмовилися від участі.

Юлія Тимошенко заявила під час телеефіру, що не співпрацюватиме з Віктором Януковичем у майбутньому: "Я можу абсолютно точно сказати, що Януковича близько біля влади не буде. Я це заявляю свідомо й чітко."

"Я точно знаю, хто мій конкурент - це Віктор Янукович. Ми з ним люди з різних планет, а тому після виборів президента в єдиній команді не будемо."

Натомість пані Тимошенко заявляла про існування домовленостей між паном Ющенком та паном Януковичем щодо гарантій на період після виборів.

Представники Віктора Ющенка повідомили, що президент запланував поїздку і тому не брав участі у програмі.

Віктор Янукович зосередив зусилля на спілкуванні з донецькими виборцями в ефірі іншого ток-шоу.

Раніше головні кандидати відмовилися від участі у теледебатах.

Спікер парламенту Володимир Литвин на телеканалі «Інтер» пояснив свою відмову від офіційних теледебатів, які передбачені правилами надання рівних умов для претендентів на посаду президента, наявністю технічних кандидатів. Литвин спростував звинувачення на свою адресу щодо причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, а в галузі економіки зосередився на критиці газових домовленостей між Україною та Росією.

Віктор Янукович під час свого телеефіру критикував "помаранчеву владу", закликав шахтарів не вірити обіцянкам Тимошенко і запевняв, що на західній Україні виборчі настрої сильно змінились не на користь його політичних конкурентів.

Віктор Ющенко, який брав участь у форумі українських націоналістів, не виключив можливості переговорів про співпрацю з кандидатами Арсенієм Яценюком, Анатолієм Гриценком та Олегом Тягнибоком. А сам форум українських націоналістів закликав кандидатів вже в такій комбінації Олег Тягнибок-Юрій Костенко-Арсеній Яценюк зняти свою кандидатури на користь Ющенка.