Ющенко каже, що без нього демократії загроза

Віктор Ющенко.
Image caption Президент Ющенко заявив, що Україна ризикує втратити демократичні здобутки.

Віктор Ющенко скористався прес-конференцією в останній тиждень перед виборами, щоб гостро скритикувати своїх суперників, а особливо Юлію Тимошенко та Віктора Януковича.

Пан Ющенко сказав у вівторок, що у разі, якщо виборці підтримають не його, то перемогу здобуде, як він висловився, «кремлівський план», згідно якого Віктор Янукович буде президентом, а Юлія Тимошенко - прем’єр-міністром.

Такі висловлювання викликали звинувачення з табору пані Тимошенко, що кампанія президента фактично грає на користь лідера Партії регіонів.

Але Віктор Ющенко також стверджував, що перемогу над Віктором Януковичем може отримати будь-який кандидат, який мав би можливість представляти політичний курс - протилежний до курсу пана Януковича та очолюваної ним партії.

Пан Ющенко вкотре заявив, що вестиме переговори з іншими, як він висловився «демократичними кандидатами», аби вони об’єднали зусилля.

За лічені дні до голосування саме цих трьох чільних політиків називають провідними кандидатами, хоча невдоволені політикою цих кандидатів активісти в Україні закликають голосувати проти усіх представників політичної верхівки, називаючи їх дискредитованими.