Сергій Тігіпко готовий очолити уряд

Cергій Тігіпко

Лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко, який посів третє місце у першому турі президентських виборів, заявив в інтерв'ю Українській службі Бі-Бі-Сі, що не виключає можливості очолити уряд після обрання нового президента.

Він сказав, що готовий співпрацювати з тим, хто відмовиться від популізму і розпочне глибокі реформи.

За словами пана Тігіпка, він не боїться жорстких заходів і готовий ризикнути власною репутацією заради реформування України.

Випробування місцевими виборами

Сергій Тігіпко також додав, що можливим майданчиком для випробування його ідей і програмних положень може стати Київ, оскільки партія "Сильна Україна" і її лідер планують брати активну участь у виборах до місцевих органів влади, а також київського міського голови.

За підсумками голосування у першому турі президентських виборів, Сергій Тігіпко посів у Києві та області друге місце, поступившись лише Юлії Тимошенко.

Раніше повідомлялось про переговори і консультації Сергія Тігіпка з Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко щодо можливої підтримки котрогось із кандидатів у другому турі виборів 7 лютого.

Тоді він відкидав пропозиції стати прем'єр-міністром і відмовився від підтримки одного з двох фіналістів виборчих перегонів.

Повний текст інтерв'ю Сергія Тігіпка читайте згодом