Янукович знову відмовився від теледебатів

Теледебати у першому турі були без головних кандидатів
Image caption Теледебати у першому турі були без головних кандидатів

Позицію переможця першого туру президентських виборів оприлюднила заступник керівника парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман:

"Я озвучу позицію Януковича, і вона полягає в тому, що він не буде брати участь у чемпіонаті брехні ... Тимошенко в цьому рівних немає", - сказала Герман.

Вона вважає, що в Україні немає такого кандидата в президенти, з яким можна говорити конструктивно про розвиток країни.

«Якщо немає з ким говорити, то треба говорити з народом. Тимошенко не хоче конструктивної розмови ... Тому Янукович в цьому брати участь не буде", - запевняє Герман.

Інша соратниця Януковича, депутат із очолюваної ним фракції Олена Бондаренко, заявила під час телемарафону після першого туру натякнула, що Янукович на дебати не піде, і пояснила чому: він не такий класний актор, як Тимошенко, щоб змагатися з нею у цьому виді мистецтва.

Це - не перша відмова

Віктор Янукович не вперше відмовляється від теледебатів.

Напередодні першого туру Тимошенко, закликавши свого головного конкурента до публічної розмови, сказала: «Я хочу, щоб правда прояснилася саме в такому діалозі. Чомусь ні Обамі, ні Саркозі, ні Меркель, ні іншим лідерам великих країн не спало на думку ухилятися від дебатів. І лише Янукович, який панічно боїться будь-якого прямого діалогу, який не знає, що йому відповідати про розвиток країни в майбутньому, про його вчинки в минулому. Якщо він відмовиться, я вважатиму, що він просто боягуз, не здатний тримати удар», - сказала Тимошенко.

Свою відмову дискутувати привселюдно з Юлією Тимошенко перед першим туром виборів Янукович пояснював тим, що хоче змагатися зі своїми конкурентами не словами , а гарними справами. Тоді ж він устами Ганни Герман пообіцяв взяти участь у дебатах перед другим туром, не виключивши, що разом з ним у фіналі може опинитися хтось інший, а не Тимошенко.

Однак до фіналу вийшла саме Тимошенко і знову нагадала своєму конкурентові про бажання поговорити удвох на очах у всієї України.

Дебати між переможцями першого туру виборів заплановані на 1 лютого на Першому національному телеканалі. Їх учасники мають дискутувати упродовж майже двох годин. Юлія Тимошенко буде на теледебатах за будь-яких обставин, - запевняє депутат від БЮТ Микола Томенко.