У Севастополі спалено паспорт через Бандеру

Депутат районної ради Севастополя Костянтин Заруднєв спалює паспорт
Image caption Місцевий депутат публічно спалив паспорт

У неділю депутат районної ради Севастополя Костянтин Заруднєв публічно спалив у центрі міста паспорт громадянина України. За його словами, у такий спосіб він висловив протест проти нещодавнього указу президента Віктора Ющенка про присвоєння Степану Бандері звання Герой України.

Подробиці тут

Перед тим як спалити паспорт громадянина України, Костянтин Заруднєв вирвав з нього сторінку із власним фото, щоб, як він пояснив, згодом вклеїти її вже у паспорт громадянина Незалежного Криму.

Організатор акції звинуватив Степана Бандеру у державному тероризмі та у політичних вбивствах інакомислячих. Крім того депутат районної ради Севастополя висловив думку, що після свого указу президент Віктор Ющенко має буди оголошений персоною нон-грата у всіх країнах, що борються із тероризмом.

Костянтин Заруднєв: Тобто у даному випадку йде посилання суспільству, що можна скоювати злочини і після цього ставати героєм цілої країни…

За спалюванням паспорта спостерігали представники міліції та Служби безпеки України. В інтерв’ю Бі-Бі-Сі начальник міліції громадської безпеки Ленінського районного відділення УМС України у Севастополі підполковник міліції Борис Захарчук сказав, що міліцейський патруль свідомо не втрутився у процес акції зі спалювання паспорта, щоб не провокувати розвиток потенційно конфліктної ситуації.

Борис Захарчук: Їм було надано команду – не втручатись у процес правопорушення, щоб не було ніяких інших протиправних дій та щоб не створювати ажіотаж. Все зафіксовано. Організатор акції буде викликаний до районного відділу міліції для дачі пояснень.

Новини на цю ж тему