10 років будівельних робіт, а фура й нині там!

Об'їзна дорога
Image caption Першу частину чернівецької об'їзної здавали сім років

Закінчити будівництво другої черги чернівецької об’їзної дороги ще минулого року обіцяла прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

У жовтні 2009-го, за кілька тижні до початку виборчої кампанії, прем'єр була на Буковині і заявила, що 143 мільйони гривень на нову трасу є, і всі роботи мають закінчити до 1 січня 2010-го.

Але поки що не вся траса працює, говорить начальних автодору Чернівецької області Іван Мунтян.

"Всі роботи завершені, але ви розумієте, що для офіційної здачі дороги в експлуатацію, державна комісія щоб прийняла. А дороги всі накриті снігом, і вони не зможуть прийняти. Але є й інші такі невеликі технічні питання, які лишились і раптом за місяць будуть закриті".

Технічні питання – це встановлення знаків та ліхтарів, каже Іван Мунтян. Він згадує, що першу ділянку Чернівецької об'їзної дороги, а це чотири кілометри, будували сім років, починаючи із 2001-го.

За свого першого прем'єрства за процесом зведення дороги слідкував Віктор Янукович. Тоді, як розповідає Іван Мунтян, від уряду „вибити” грошей було важко. Другу чергу об'їзної - вдвічі довшу ніж перша - зробили за два роки.

Мешканці Чернівців, а також водії з усієї України, які часто бувають у цих краях, не можуть дочекатися, коли дорога нарешті запрацює.

"Звичайно, об’їзна дорога дуже важлива. Навіть ми бачимо, що відкрили другу чергу – і з’єднує Чернівці і Новоселицю, і як зручно стало користуватись, коли треба десь поїхати – не треба об’їжджати через все місто, і фури не їдуть через місто, коли треба у тому напрямку".

Об’їзна дорога забезпечує прямий проїзд автомобілів до кордону Молдови та Румунії, не заїжджаючи при цьому до Чернівців.

Image caption Другу частину об'їзної обіцяли здати до 1-го січня 2010

Експерти кажуть, що місто ніколи не було готовим приймати таку кількість вантажного транспорту.

Об’їзна вигідна Чернівецькій області і економічно.

Говорить директор Чернівецького центру реконструкції та розвитку Ярослав Кирпушко:"Чернівецька обласна адміністрація одним із стратегічних напрямків теж декларує розвиток та використання транзитного потенціалу Чернівецької області для того, щоб збільшити пропускну спроможність транспортних магістралей і таким чином пожвавити економічне життя Чернівецької області".

Довжина об’їзної дороги другої черги майже сім із половиною кілометрів. Цю ділянку будують більше двох років. Корективи у будівництво змусила внести повінь 2008 року - майже рік після цього велися берегоукріплювальні роботи нової траси.