Штаби кандидатів твердять про порушення

вибори
Image caption У переддень виборів президента

Представники виборчих штабів обох кандидатів у президенти у суботу, в переддень виборів, заявили про виявлення низки порушень на виборчих дільницях, зокрема у східних областях, метою яких вони називають фальсифікації.

Блок Юлії Тимошенко заявив, що Партія регіонів, буцімто, перешкоджала заміні представників Юлії Тимошенко у складі виборчих комісій на кількох дільницях в Донецькій області.

У заяві БЮТ стверджується, що керівники виборчих комісій не розглядали або офіційно не оформляли рішення про включення до складу комісій представників Ю. Тимошенко.

БЮТ твердить, що поінформував про випадки ЦВК, ОБСЄ і міжнародних спостерігачів і подав позов до суду.

У виборчому штабі Тимошенко на Донбасі повідомили, що вони вирішили замінити членів виборчих комісій в Донецькій і Луганській областях, аби, як вони твердять, не допустити фальсифікацій виборів.

«Було ухвалене рішення привезти до Луганської та Донецької області професійних людей з інших областей, на яких неможливо чинити адміністративний і моральний тиск», - йдеться в заяві БЮТ.

Регіони твердять про "косинку"

Представник Партії регіонів Микола Азаров заявив про виявлення в східних областях України виборчих бюлетенів, номери яких не відповідають контрольним талонам, що привело б до того, що голоси виборців не були б зараховані на деяких дільницях.

Тим часом керівник Київської організації Партії регіонів заявив, що на кількох дільницях, як він твердить, були спроби фальсифікацій, коли напроти прізвищ людей у виборчих списків, нібито, були помічені позначки.

Раніше було повідомлено, що Вищий адміністративний суд працюватиме цілодобово в очікуванні великої кількості скарг про порушення на виборах.

Тим часом, за словами кореспондентів, багато людей в Україні не зможуть проголосувати через те, що мешкають не за місцем прописки.