Останнє поновлення: П'ятниця, 19 лютий, 2010 p., 17:33 GMT 19:33 за Києвом

Книгарня “Сяйво” зазнала нової атаки

Київська книгарня “Сяйво” зазнала нової атаки від “невідомих людей у чорному,” – повідомив депутат від НУНС Кирило Куликов.

За його словами, захоплення магазину почалося о 16-30 п’ятниці, коли у приміщення магазину увірвалися 80 молодиків у масках. Вони виштовхали на вулицю директора, персонал та відвідувачів магазину, і почали заварювати вітрини.

Клацнути Схожий напад на магазин було здійснено 8 лютого, коли невідомі виштовхали на вулицю персонал та покупців, і закрилися всередині. Тоді після того, як до магазину під’їхали правоохоронці, частина нападників втекли, а інші показали посвідчення працівників магазину, підписані "новим директором".

«Нападники на книгарню «Сяйво» встановили контроль над приміщенням», – сказав українським журналістам директор магазину Ростислав Корнієнко, коментуючи інформацію про те, що в п`ятницю, 19 лютого, в приміщення магазину (вул. Червоноармійська, 6) увірвалися невідомі в чорних масках.

Крім того, після першого нападу на магазин Верховна Рада звернулася до генпрокуратури, МВС, СБУ із проханням втрутитися у конфлікт довкола книгарні.

“Сяйво” є однією з останніх “культових” книгарень в центрі Києва. Інші відомі книгарні, такі як “Планета” та “Мистецтво,” що також були розташовані на Хрещатику, не змогли відстояти свої приміщення, і перейшли до нових власників.

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS