Чи загрожує Україні китайська гречка?

Стрімке зростання цін на харчі продовжує бути темою номер один для обговорення в Україні. Слідом за цукром та овочами подорожчала різко гречка

Гречка за багато років здобула в Україні імідж дешевої і корисної крупи. Якщо хтось казав, що “сідаю на гречку” або “переходжу на гречку”, здебільшого це могло означати людина збирається економити на харчах, або сідати на дієту, або поправити здоров’я з мінімальним витратами. Проте, зараз гречка має всі шанси вратити імідж дешевої крупи. Тільки за перші два тижні лютого ціна на неї зросла з колишніх 4 гивень до майже одинадцяти. Зараз гречка подекуди дорожча за рис. Обґрунтованість підвищення цін на гречку перевіряє Антимонопольний комітет. Про причини подорожчання і можливі наслідки розповів Бі-Бі-Сі Андрій Товстоп’ят, експерт аграрного ринку з Українського клубу аграрного бізнесу.

Андрій Товстоп’ят: У 2009 році в Україні загалом зібрано гречки десь на чверть менше ніж попереднього 2008 року. У 2009 – 190 тисяч тонн, у 2008 – 240 тисяч тонн.Також скорочтилися площі посівні, і також зменшилася врожайність гречки. Тому в цьому році ми вийшли на ситуацію що пропозиція гречки і споживання вирівнялися. Якщо раніше гречки на ринку було більше, і ціни знижувалися. То в цьому році, виробництво і споживання збалансувалися, і тепер виробник має можливість диктувати ціну, яка його задовольняє.

Бі-Бі-Сі: Яка ймовірність того, що гречку завозитимуть до України з інших країн? Зокрема, а де її ще крім України і Росії вирощують? Чи правда, що її можуть завозити навіть з Китаю?

Андрій Товстоп’ят: Головними виробниками гречки дійсно є Україна, Росія, частково Білорусь, трошки осторонь стоїть Японія, в якій велике споживання, але майже немає виробництва, і Китай, який в балансах свого споживання. Можливість ввезення існує. Будуть заключені якісь контракти, будуть поставлені якісь обсяги. Але масовість цих поставок не буде великою. Немає гострого дефіциту на ринку України. Тих залишків, які на даний момент є в Україні, їх вистачить до нового врожаю.

Бі-Бі-Сі: Це правда, що більше ніде, крім України, Росії, люди не споживають гречку, її використовують як корм для птахів? Але не готують традиційних для України каш та супів?

Андрій Товстоп’ят: Безумовно! Гречку можна назвати слов’янською крупою. Культура споживання в харчових цілях характерна для країн пост-радянського простору. У Китаї, Японії, частково Кореї виготовляють спеціальне борошно і потім з нього виготовляють локшину, і споживають у вигляді цієї локшини.