Українських пілотів підозрюють у пиятиці

Депутати Верховної Ради, які не змогли вчасно вилетіти з аеропорту Сімферополь через затримку авіарейсу, ініціюють перевірку авіакомпаній щодо передполітної підготовки пілотів.

Серед пасажирів рейсу з Сімферополя були три високопосадовці – депутати Леонід Грач і Борис Дейч, а також заступник Генерального прокурора України Тетяна Корнякова.

Затримка вильоту, як розповідає депутат від Комуністичної партії Леонід Грач, змусила їх розбиратись в ситуації. За словами пана Грача, пілоти прибули пізно і були не готові до рейсу через вживання алкоголю.

Депутати кажуть, що це привід для ґрунтовної перевірки всієї системи контролю в авіакомпаніях України.

Як висловився в інтерв’ю Бі-Бі-Сі Леонід Грач, цей факт спонукав подивитися на все, що є в українській авіації: “Сьогодні авіакомпанії мають ліцензії, понабирали боргових зобов’язань з точки зору рейсів. Їх в значній мірі зривають, не виконують. Тому треба струснути авіаперевізників по усій Україні за усіма напрямами”.

В авіакомпанії не поспішали з коментарями, однак якщо вірити заяві, яку пізніше розповсюдила Донбасаеро, там чомусь найбільше бояться спроб політизації інциденту в Сімферополі.

Клопіт для українських авіакомпаній

Українські авіакомпанії вже опинялись в центрі уваги з тієї ж причини вживання алкоголю пілотами. Один з таких випадків стався декілька років тому в Швеції, однак звинувачення сама авіакомпанія Міжнародні авіалінії України назвала сумнівними і навіть погрожувала судом.

Представник цієї компанії Євгенія Сацька каже, що потрапити до так званого “чорного списку”, які стосовно авіаперевізників формують в країнах Європи, це завдати удар водночас по всій цивільній авіації країни.

Серед таких слабких сторін українських авіаперевезень як необхідність оновлення парку літаків, де ще багато радянських, експерти також вказують на проблему підготовки пілотів. На українських пасажирських літаках літає багато колишніх військових льотчиків. І якщо в Збройних Силах відчуваються проблеми з їхньою підготовкою, то відповідно, цивільна авіація не має притоку професійних пілотів.

Експерт Центру Разумкова Олексій Мельник: "Українські компанії зараз самі вирішують як забезпечити себе професійними пілотами. Один з можливих варіантів – курси за кордоном. Однак зараз пілотів поки що більше, ніж цього потребують компанії, по яких суттєво вдарила економічна криза.

Українські пілоти в більшості вихідці з військового середовища активно наймаються в компанії по усьому світу, в тому числі і в африканські країни, де умови роботи екстремальні, техніка найбільш зношена, а фізичні навантаження високі."