Табачника вимагають звільнити

Один з лідерів української опозиції В’ячеслав Кириленко заявив, що склав проект резолюції ВР про відкликання з посади міністра освіти та культури Дмитра Табачника у новому уряді Миколи Азарова.

Image caption Дмитра Табачника назвали "українофобом"

У інтерв’ю українському телеканалу лідер парламентської групи «За Україну» заявив: «Від імені колег парламентської групи «За Україну» я уповноважений закликати Дмитра Табачника у відставку перш ніж його діяльність на посаді міністра освіти та науки принесе шкоду».

Пан Кириленко назвав новопризначеного міністра «українофобом» та «україножером».

Водночас, 17 березня відбудеться позачергова сесія Львівської обласної ради, під час якої буде розглянуто одне питання - Звернення до Президента України Віктора Януковича, прем‘єр-міністра Миколи Азарова, голови Верховної Ради Володимира Литвина «Про звільнення з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника».

Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Як інформує прес-служба, таке рішення було ухвалено сьогодні керівництвом Львівської облради у зв‘язку з тим, що «Дмитро Табачник неодноразово заявляв свою проросійську позицію і необ’єктивно та некоректно висловлювався щодо Галичини».

На позачергове засідання сесії облради будуть запрошені представники освітянських кіл та громадських організацій Львівщини.