Тіньовий Кабінет не може зустрітися

Сергій Соболєв
Image caption Сергій Соболєв

В українській пресі з’явився список міністрів тіньового Кабінету з посиланням на опозиційного прем’єра Сергія Соболєва. Він твердить, що не визначилися лише міністр фінансів і міністр юстиції.

Міністром закордонних справ буде Борис Тарасюк, МВС очолить Геннадій Москаль, а тіньовим міністром молоді та спорту стане Ольга Герасим’юк. Міністром економіки призначать Олександра Бондаря, а міністром оборони - Миколу Петрука. Опозиційне міністерство охорони здоров'я буде під керівництвом Сергія Шевчука. Андрій Павловський очолить тіньове міністерство праці й соцполітики.

Юрій Кармазін стане віце-прем'єром і вестиме справи юридичного блоку, а Олесь Доній - гуманітарного.

Перше засідання тіньового Кабінету мало відбутися 26 березня, але його перенесли на наступну п'ятницю. Причин такого рішення БЮТ не пояснює. Однак, за неофіційною інформацією, Юлія Тимошенко зараз у відпустці. Через це вона навіть не поїхала на саміт Європейської народної партії в Брюсселі.

Лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк також обіцяв оголосити список свого тіньового Кабінету, однак досі цього не зробив.

"Подивіться на сучасний склад уряду. Ну, таке враження часто-густо, що на цвинтар прийшов. Це просто позаминуле століття", - вважає пан Яценюк і додає, - "Зараз боротьба ще йде за місце в опозиції. Це вже приведено до повного абсурду. Якісь там 25 урядів, якісь, відверто кажучи, просто смішні опозиційні прем’єр-міністри. І на цьому Партія регіонів просто влаштувала бенкет".