Міліціонерів звинувачують у тортурах

міліція, фото з архіву УНІАН

За повідомленнями, в Одеській області затримано п’ятьох міліціонерів, яких підозрюють у застосуванні тортур з метою отримання свідчень.

Як повідомила прокуратура Одеської області, п’ятьох працівників Роздільнянського райвідділу внутрішніх справ затримали за підозрою у перевищенні службових повноважень і застосуванні тортур.

Наразі триває слідство.

Міліціонерів звинувачують у тому, що вони з метою отримання свідчень у кримінальній справі про крадіжку деталей екскаватора застосували тортури до затриманих.

Прокуратура твердить, що зафіксовано сліди численних ударів гумовими кийками на тілах потерпілих.

Міліціонерів також звинувачують у тому, що вони «пропускали електричний струм через тіла потерпілих, а одному з них одягали на голову целофановий пакет».

Двоє мешканців Іванівського району Одеської області, які, як сказано, під тиском, визнати себе винними у скоєнні крадіжки, звернулися по медичну допомогу до лікарні.

За фактом тортур і перевищення службових повноважень співробітниками райвідділу внутрішніх справ розслідується кримінальна справа, порушена прокуратурою Одеської області.

Раніше правозахисна організація Міжнародна амністія неодноразово вказувала на жорстке поводження з в'язнями та застосування тортур у тюрмах в Україні.

А українська влада обіцяла жорсткіше боротися з цими явищами.