БЮТ блокувала трибуну Верховної Ради

депутати БЮТ блокують трибуну, фото УНІАН

Представники БЮТ у п’ятницю знову блокували трибуни і президії Верховної Ради. Одна з вимог – розгляд низки проектів постанов про призначення дострокових виборів у низці населених пунктів.

У четвер трибуна вже була заблокована, коли за розгляд цього питання проголосувало всього 203 депутати.

Інша вимога БЮТ - справедливий перерозподіл керівництва парламентських комітетів.

За словами представників БЮТ, опозиція претендує на керівництво у 5 комітетах, а саме – регламентному, бюджетному, свободи слова, з правосуддя і у питанні боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Регіонали заявляють, що вони готові до конструктивного діалогу, але не приймають політику тиску. Керівник фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що дії фракції БЮТ спрямовані на дестабілізацію роботи ВР.

Віце-спікер парламенту, представник БЮТ Микола Томенко сказав, що опозиція і коаліція не дійшли згоди щодо розблокування роботи ВР і тому у п’ятницю, за словами Томенка, скоріш за все засідання не буде. Пан Томенко висловився за те, аби опозиція була паритетно представлена у комітетах.

Віце спікер заперечив твердження регіоналів, що блокування здійснюється аби зірвати бюджетний процес.

Очікувалося, що у п’ятницю, на вимогу опозиції, у парламенті під час “години уряду” міністр енергетики Юрій Бойко мав інформувати депутатів про результати газових переговорів у Москві, а також про плани уряду стосовно цього питання.