Новий напад смертника у Росії

Принаймні, два міліціонери загинули і двоє були поранені під час вибуху біля будинку МВС в російському місті Карабулак (Інгушетія).

Image caption Минулого тижня у Москві ховали жертв вибухів у метро

Смертник намагався зайти до внутрішнього двору відділення, де відбувалося ранкове шикування особового складу і було багато людей.

"Коли невідомий спробував увійти до будівлі, він був зупинений співробітниками міліції-стажерами. У цей момент смертник привів в дію вибуховий пристрій. Дії співробітників допомогли запобігти тяжчим наслідкам", - сказав речник міліції.

Другий вибух прогримів біля будинку МВВС за годину після першого, коли на місці першого вибуху працювала слідчо-оперативна група.

Як повідомив представник прес-центру МВС Росії, ймовірно, бомба в машині зловмисника була з годинниковим механізмом. При другому вибуху жертв не було.

За схожим сценарієм бойовики діяли в Кизлярі (Дагестан) 31 березня. Тоді був підірваний автомобіль, а за деякий час на місці, де в той момент працювали міліціонери, пролунав другий вибух - бомбу привів у дію смертник, імовірно, переодягнутий міліціонером. Тоді жертвами стали 12 осіб, більше 20 постраждали.

Сорок людей загинули у московському метро минулого тижня, коли себе підірвали дві жінки-смертниці, які за словами російської влади, походили з Північного Кавказу.

Росія перебуває у глибокому конфлікті на Кавказі з 90-их років минулого століття. Хоча збройні операції російського війська відбуваються рідко, партизанська війна досі триває.