Тимошенко оголошує ''велику чистку''

Портнов і Тимошенко у ВАСУ, архівне фото УНІАН
Image caption Портнов і Тимошенко у ВАСУ, архівне фото УНІАН

Опозиційний лідер Юлія Тимошенко оголосила про початок “великої чистки” у лавах своєї команди - про це йдеться у повідомленні на сайті пані Тимошенко:

“Ми приберемо весь баласт, все болото, позбавимося всього того непотребу, що випадково та меркантильно прибився до команди.”

Ваша думка тут:

Крім того, Юлія Тимошенко заявляє про потребу “нової еліти” для України, а також приходу нових “неслабих” людей до її команди, які готові працювати для майбутнього України:

“Моя мета-залучити до команди неслабих людей, які не розпливаються в калюжу при першому випробуванні.”

Водночас Юлія Тимошенко визнала, що саме таких людей в її команді наразі не вистачає.

Ще до президентських виборів 4 депутати від БЮТ залишили парламентську фракцію цієї політичної сили, за списками якої вони потрапили до парламенту, і часто голосували разом із опонентами БЮТ – Партією регіонів та комуністами.

Після виборів до нової урядової коаліції на чолі із Партією регіонів увійшли 9 депутатів, що отримали свої депутатські мандати завдяки БЮТ.

Проте, повідомлення про плани лідери БЮТ “почистити” лави своєї політичної сили з’явилися потому, як стало відомо, що один із провідних членів її команди, Андрій Портнов, став заступником голови президентської адміністрації.

Подробиці тут

Після завершення останніх президентських виборів, саме він очолив команду юристів, які представляли Юлія Тимошенко у Вищому адміністративному суді, де вона намагалася довести, що результати виборів були сфальсифіковані.

Один із депутатів від БЮТ, Андрій Шевченко, коментуючи це призначення, заявив, що пан Портнов ніколи не належав до “ідейних б’ютівців,” які формували стратегію цієї політичної сили, проте є дуже сильним юристом.

Новини на цю ж тему