Москва ''збільшить'' інвестиції в Севастополь

Байдаков у Севастополі, фото О. Шталтовного
Image caption Заступик мера Москви Байдаков і севастопольський голова Саратов задоволені співпрацею

Заступник мера Москви з міжрегіонального співробітництва Сергій Байдаков заявив, перебуваючи у Севастополі, що після ратифікації українсько-російської угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі, московські компанії ініціюватимуть "багато" інвестиційних проектів на території Севастополя.

«Ми завжди говорили про те, що Севастополь для нас є цікавим. Що стосується подальших кроків з розвитку співробітництва між адміністрацією Севастополя та мерією Москви, то скажу, що у нас багато планів та багато задумок. І в мене немає сумнівів, що московські компанії зініціюють багато інвестиційних проектів на території Севастополя», -- сказав заступник мера Москви.

Серед найактуальніших сфер для інвестування у Севастополь Сергій Байдаков назвав готельне господарство, сферу обслуговування туристів, а також спортивну інфраструктуру.

Image caption Російському Флоту бути!

Сергій Байдаков також зауважив, що підписана у Харкові угода та наступна її ратифікація «є обнадійливими та такими, що налаштовують на нормальний, позитивний лад». Заступник мера Москви також повідомив, що вже є низка питань, про які він особисто доповідатиме керівнику російської столиці Юрію Лужкову.

У свою чергу голова севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов назвав свою першу після підписання харківської угоди зустріч з російським посланцем «символічною и знаменною».

Image caption У Севастополі є Дім Москви

«Я вже подякував Юрію Михайловичу Лужкову за увагу до нашого міста. Я вважаю, що ці відносини ми будемо розвивати. Наразі мені треба узгодити дату поїздки до Москви, щоб десь наприкінці травня відвідати російську столицю і вже на новому рівні обговорити всі питання та стосунки, які дуже хотілося б розвивати у зв’язку із підписанням українсько-російської угоди», -- сказав голова СМДА.

Раніше міський голова Севастополя заявив, місто після підписання договору з Росією розраховує на збільшення російських інвестицій і має стати «південною столицею країни, де має бути присутнім серйозний російський капітал».

Новини на цю ж тему