Дороге задоволення: чиновники і авта

В Україні поновлюється практика закупівлі дорогих службових авто для чиновників. Після деякої перерви через фінансову кризу, до переліку державних закупівель знову потрапили автомобілі марок Lexus (Лексус) та Mercedes (Мерседес).

Image caption Lexus

Тим часом казначейство офіційно повідомило, що не фінансуватиме купівлю авто чиновникам.

Але за шлагбаумом стоянки Кабінету міністрів самі іноземні авто. Є і відносно дешеві атомобілі – як Audi (Ауді), Toyota (Тойота) та VolksWagen (Фольксваґен). Але переважна більшість – дорогі Мерседеси представницького класу.

Охоронець на в'їзді до урядової парковки твердить, що туди дозволяється заїхати лише людям, чиї імена занесені до спеціального списку, - у ньому переважно члени Кабінету міністрів.

Дорогі автомобілі класу «люкс» – чи то службові, чи власні - давно є атрибутом українських чиновників. Приміром, попередній міністр навколишнього середовища їздить на Bentley (Бентлі) із службовими номерам. А нинішній, як повідомляється у пресі, керує Rolls-Royce (Роллз-Ройс).

Українська газета «Дєло» вміщує матеріал про те, що найдорожчий автомобіль для своїх потреб придбала державна компанія «Донецька залізниця». Це позашляховик Lexus, вартістю понад півмільйона гривень. А Міністерство внутрішніх справ на початку липня оголосило тендер на закупівлю чотирьох Mercedes і ще 16 закордонних автомобілів інших марок.

Однак прем'єр Микола Азаров спростував це:

Image caption Микола Азаров заборонив купувати нові авта державним установам.

“Що стосується автомобілів, то нині стоїть питання, скільки взагалі залишити машин в міністерстві. Наразі в уряді обговорюється питання не купівлі нових авто, а скорочення службового транспорту у міністерствах та відомствах”, - заявив пан Азаров.

Один із речників МВС Юрій Повх підтвердив Бі-Бі-Сі, що ті авто таки планують купувати, вони потрібні для забезпечення заходів з охорони перших осіб держави, а закупівля є плановою:

“Вибір припав саме на ці автомобілі через їх насамперед технічну здатність витримувати необхідні навантаження. Було б дивно, якби безпеку перших осіб держави забезпечували витвори вітчизняного автопрому” – прокоментував необхідність закупівлі автомобілів Юрій Повх.

“Нині модельний ряд Chevrolet (Шевроле) досить широкий і може виступати альтернативою таким іноземним автомобілям, як VolksWagen, Merсedes і BMW (БМВ)”, - не погоджується із критикою вітчизняних авто представник офіційного автосалону корпорації “Укравто” Ігор Хорин. За його словами, ці авто коштують значно менше, ніж ті, на яких їздять українські чиновники.

А де ж дух економії?

Купівля таких автомобілів більше відповідала б духові економії, що його проголосила нова владна команда у зв'язку із складним економічним становищем України. Нещодавно набув чинності закон про секвестр – скорочення витрат з бюджету.

Але, як розповів Бі-Бі-Сі член бюджетного комітету, бютівець Олег Ляшко, витрати на розкіш скорочувати не планують:

“Зміни до бюджету в основному стосуються соціальних видатків і видатків розвитку. Зокрема, із шахтарів три мільярди забрали, із оборонного комплексу, з промисловості майже два мільярди. Зменшили видатки на придбання автомобілів інвалідам, на будівництво житла. Натомість, кожен із депутатів, який голосував за ці зміни до бюджету, отримав по 60 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення, ідучи на канікули”.

Дотепер всі спроби у Верховній Раді скоротити витрати на депутатів та інших чиновників, урізати їм пільги та загалом зменшити кількість держслужбовців не були успішними.

У країнах Євросоюзу прийнято вважати поганим тоном, щоб чиновник їздив на надто дорогій машині. А дехто обходиться взагалі без авто:

“З дому на роботу я зазвичай іду пішки, або їду на велосипеді. Звичайно, за межі міста, чи під час офіційних візитів я користуюся авто, але водночас я люблю їздити громадським транспортом”, - розповів Бі-Бі-Сі мер італійського міста Парма Пьєтро Віґналі. Побачити можновладця на велосипеді можна також в у Німеччині, Фінляндії, Британії, Норвегії та інших країнах.

Шанс наблизитися до європейських лідерів має і Віктор Янукович. На нещодавній ювілей представники руху “Стоп цензурі” подарували йому велосипед «Україна». Окрім екологічності та вітчизняного виробництва, перевагою двоколісного транспорту, на їхню думку, є ще й те, що у разі, як президент пересяде на нього, це суттєво зменшить рівень проблем із перекриттям вулиць на шляху кортежу глави держави.