"Батьківщина": бойкоту виборів не буде

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відкинула ідею бойкоту виборів до місцевих органів влади і закликала боротися "до останнього за кожен голос, за кожен протокол, за кожне село і селище".

Про це лідер партії "Батьківщина" заявила на десятому з’їзді партії, який відбувся у міжнародному виставковому центрі у місті Києві.

Водночас лідер партії Юлія Тимошенко заявила, що результати виборів не визнаватимуть, якщо влада не змінить свого ставлення до опозиційних партій. З цього приводу Тимошенко сказала:

"Якщо нам не дадуть навіть реєструватися... Якщо влада не змінить системи виборів, ми не визнаємо вибори, як такі, що демократично не відображають волю народу", - сказала Тимошенко.

Сама Юлія Тимошенко заявила, що не балотуватиметься у місцеву владу в жодному регіоні, бо її підтримки, мовляв, потребує вся партія.

Читати про звинувачення на адресу Юлії Тимошенко у фінансових зловживаннях

Партія "Батьківщина" на десятому з'їзді ухвалила резолюцію, в якій в якій було рекомендовано взяти за основу своєї роботи прозорий і системний підхід до формування кадрового резерву, не допускати висунення на керівні посади випадкових людей.

В промові лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, яка була найдовшим виступом на з'їзді і тривала загалом близько години, було визнано кадрові помилки, які привели до відтоку частини партійців до парламентської коаліції і керівних структур, які контролюють політичні опоненти.

На з’їзд до Києва приїхали представники "Батьківщини" з усіх регіонів України.