Експерт: нафта може подешевшати

В Україні дорожчає пальне. Це може змусити частину власників автомобілів пересісти у громадський транспорт. Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що ціна на бензин росте через скорочення виробництва нафтопродуктів.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Яка ціна може стати критичною для українських автомобілістів?

Окрім цього, за словами голови уряду, скасування ввізного мита на нафтопродукти спричинило монополізацію цього ринку, і зараз завершується розслідування антимонопольного комітету з приводу цінової змови провідних операторів внутрішнього ринку нафтопродуктів.

Але Микола Азаров запевнив, що уряд вже має план виходу із ситуації - шляхом збільшення переробки нафти до 14 мільйонів тонн уже цього року.

А поки згідно з результатами одного дослідження українських медіа, понад 50 відсотків автовласників відмовляються від користування своїм автомобілем через зависокі ціни на паливо. Чи справді може йтися про таку велику кількість автомобілістів? Це питання Бі-Бі-Сі адресувала експертові Олександру Сіренку, головному редакторові журналу "Нефтерынок".

Олександр Сіренко: На мою думку, цифра дещо перевищена - що прямо відмовляються від користування автомобілем через високі ціни. Дійсно, є така проблема, підвищення цін на заправках останнім часом. Літр 95-го уже майже підійшов до відмітки 9 гривень. І, можливо, це не межа. Зараз ми пожинаємо плоди того, що у свій час запустили власну українську нафтопереробку, залежну від імпортних постачань. А як відомо, останнім часом на зовнішніх ринках відбувся різкий стрибок цін на нафтову сировину, що виробляється на іноземних нафто-переробних заводах.

Бі-Бі-Сі: Тобто це все ж об'єктивні причини?

Олександр Сіренко: Ні, у нас сьогодні чисто економічні наслідки від запустіння у галузі. Сьогодні потрібно вживати зовсім інших заходів аби не допускати таких різких змін.

Бі-Бі-Сі: Які це мають бути кроки?

Олександр Сіренко: Наприклад, уряд виношує ідею про введення мита на імпортні нафтопродукти - аби підтримати таким чином вітчизняну нафтопереробку, що зможе збільшити об'єми виробництва, і відповідно ціна буде нижчою. І сьогодні вже фактично не виникає питання по якості виробленої продукції. Наші заводи виготовляють нафтопродукти якості Євро-3, Євро-4, і далі модернізуються до наступних етапів Євро-5.

Бі-Бі-Сі: Для українських автомобілістів, яка ціна може стати критичною?

Олександр Сіренко: Складно говорити про граничну ціну. Слід зазначити, що у Європі бензин набагато дорожчий. Наприклад, у Туреччині близько 2-х євро за літр 95-го. Але там зовсім інша складова податків у ціні палива. Тобто у світі є і дорожче. Але звичайно, в українських споживачів не такі високі доходи, тому у цій справі напевно потрібна чітка державна політика.

Бі-Бі-Сі: Чи могли б ви дати який прогноз на найближчий час, чи перевалить ціна за 9 гривень?

Олександр Сіренко: Ситуація може змінитися докорінно. Не виключено, що цього очікують і самі нафтовики, і аналітики зі світовими іменами. Вони очікують падіння ціни на нафту у найближчий час. От якщо ціна на нафту повернеться на свої середні показники за 2010 рік - це було близько 75-80 доларів за барель. Відповідно, ланцюгово, нафтопродукти в крупному опті, у мілкому опті, вроздріб, ми можемо бачити і повернення до попередніх показників. Говорити про те, що ціна перевалить за 9 гривень… Слід розуміти, чому зараз вона 9 гривень. Мова йде про те, що уряд домовився з нафтотрейдерами про стримування цін. Якщо сьогодні придбати на будь-якому заводі НПЗ нафтопродукти, бензин 95-й, привезти його на заправку, то він уже повинен коштувати більше за 9 гривень. Але в цілому, якщо співпадуть ряд факторів, то ми можемо побачити і відкат цін.