У Єгипті знову запрошують туристів

Європейські та українські туристичні оператори відновлюють продаж турів до Єгипту.

Image caption Туристичні оператори твердять, що політична ситуація в Єгипті не вплинула на курорти

На веб-сторінці одного з туристичних операторів, що спеціалізується на поїздках до Єгипту, написано, що "у зв’язку зі стабілізацією ситуації і спокійною атмосферою на курортах країни, компанія відновлює програму вильотів до Єгипту".

Український туристичний бізнес планує відновлювати польоти до Єгипту з початку березня, однак бажаючих поки небагато. Працівник туристичної компанії Світлана розповідає, що українці дуже люблять Єгипет за гарний сервіс і низькі ціни, але зараз їхати бояться. "Переважна більшість моїх клієнтів переорієнтувалася на курорти Індійського океану. Звичайно, Єгипет набагато дешевше, але люди хочуть відпочивати спокійно", - розповідає Світлана.

Про відновлення турів до Єгипту у березні повідомили і дві найбільші європейські туристичні компанії Thomas Cook і TUI Travel.

Деякі європейські туристи говорять, що вже готові їхати до Єгипту, особливо британці. На відміну від інших країн, Британія радила своїм громадянам уникати поїздок до Каїра, Александрії і Суеца, але не попереджала про небезпеку на єгипетських курортах - таких, як Шарм ель-Шейх або Хургада.

Для європейських туристів, які так люблять відпочивати на теплому Червоному морі, не має особливого значення зміна єгипетського уряду. "Не має сумніву, це матиме вплив на людей, але, мені здається, що у сфері туризму все лишиться так само", - розповідає IT-менеджер Саймон Бокс.

У самому ж Єгипті вже чекають на туристів. "Я налаштований оптимістично. Мені здається, що туризм швидко відновиться і туристи вважатимуть нашу революцію позитивною зміною", - розповідає Гала ель-Хатіб, генеральний секретар Асоціації готелів Єгипту.

Водночас, один із працівників туристичної компанії у Шарм ель-Шейху розповідає, що за останній тиждень до нього не звернувся жоден клієнт.

За 2009 рік Єгипет заробив 11 мільярдів доларів з туристичної галузі, це складає більше однієї десятої частини валового внутрішнього продукту країни.

Новини на цю ж тему