Львівська міліція розслідує ''графіті Януковича''

Графіті, яке нагадує Віктора Януковича
Підпис до фото,

У міліції вбачають схожість зображень з президентом Януковичем, і кажуть, що борються

У Львівській міліції підтверджують факт відкриття кримінальної справи за фактом появи на стінах деяких будинків зображення "простреленої" голови людини.

У деяких українських виданнях про це було повідомлено як про появу зображень "простреленого" Януковича.

Як сказав сайту "Бі-Бі-Сі Мій світ" bbc.ua речник міліції Денис Харчук, в міліції теж вбачають схожість цього трафаретного малюнку з президентом Віктором Януковичем.

Покарання передбачає відшкодування у розмірі "від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеження волі до 5 років".

"Було б це із зображенням будь-якої іншої людини, були б такі самі дії", - заявив представник міліції.

За словами Дениса Харчука, всього таких зображень "є декілька – 3-4, в основному в центральній частині Львова. За фактом хуліганських дій порушена кримінальна справа, встановлюється особа, яка це вчинила".

Речник міліції також додав, що міліція давно намагається "боротися з таким явищем, як графіті". Він пояснив, що має на увазі нелегально зроблені малюнки на "історичних будівлях" та різноманітних "поверхнях".

Після сутичок між прихильниками та противниками використання копій Прапорів перемоги у Львові на 9 травня, Віктор Янукович заявив про небезпеку ідеологічних крайнощів в Україні.

Підпис до фото,

У Донецьку на свого земляка Віктора Януковича покладали багато сподівань на покращення життя

Самого Віктора Януковича представники опозиції звинувачували в популяризації суперечливого закону про використання цього червоного прапора.

Тим часом з Донецька надійшли повідомлення про появу листівок з карикатурним зображенням Віктора Януковича.

На листівці Янукович зображений із роздутим животом, на якому написано "Покращення". Він стоїть на мішках із написами "Митне беззаконня" та "Кредит від МВФ".

Раніше в Донецьку з'являлись листівки, які розповсюджували негативну інформацію про сина президента Олександра Януковича.

Це сталося після сутички в місті між мешканцями будинків та будівельної фірми, що розпочала будівництво на суміжній території.

Корпорацію "Менеджмент ассетс компанія" (МАКО) вважають частиною бізнесу сина президента.