Чи можна мінятися місцями в літаку і як це краще зробити

Пасажири в літаку Копирайт изображения Getty Images

Колишня стюардеса і оглядачка BBC Autos розповідає, з якими труднощами стикається екіпаж літака, коли пасажири починають пересідати на інші місця в салоні.

Пасажири напідпитку та переповнені смітники - дві речі, які дуже дратують стюардес. Але буває і дещо гірше: крадіжки на борту, спроби пронести заборонені предмети, розмахування кулаками і, нарешті, обмін місцями.

Останнє зазвичай не є проблемою, але може завдати екіпажу чимало незручностей.

"У більшості випадків ми не проти того, щоби пасажири пересідали на інші місця", - відзначає Майкл, бортпровідник однієї з великих американських авіакомпаній.

Якщо йдеться про місця в салоні того ж класу. Але навіть у цьому разі пересісти можна не на всі місця.

Багато залежить від самої авіакомпанії. Наприклад, Southwest Airlines і EasyJet дозволяють пасажирам вибирати місця під час посадки. Та в багатьох випадках, якщо пасажири починають шукати, куди їм сісти, швидко настає хаос.

"Проблеми виникають, коли пасажир хоче пересісти на місце поруч із аварійним виходом", - розповідає Майкл, уточнюючи, що на цих місцях більше простору для ніг.

"У більшості авіакомпаній ці місця коштують дорожче - на 50 і більше доларів, і додаткова сума стягується під час бронювання квитків, - каже він. - Буде несправедливо, якщо ми почнемо пересаджувати на ці місця людей, коли пасажири поруч заплатили за таку можливість".

"Особисто я дозволяю пересідати в цей ряд, тільки якщо всі місця в ньому вільні", - додає він.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Навіть якщо в салоні є вільні місця, пересісти на них можна не завжди

Бажання сидіти поруч із друзями, членами сім'ї та колегами цілком можна зрозуміти. Але бувають ситуації, коли обмін місцями створює зайві проблеми.

"Інколи люди самовільно сідають туди, куди хочуть, - каже Майкл. - Коли пасажир приходить і бачить, що хтось уже сидить у його кріслі, процес посадки стає більш напруженим, люди починають з'ясовувати, хто з них правий, і це призводить до безладу".

А як щодо випадків, коли людина хоче змінити місце в економ-класі на щось розкішніше?

Якщо вільні місця є, а список пасажирів, які мають право переміститися в салон вищого класу, порожній, чи означає це, що пасажири можуть сміливо пересідати? Тут не все так просто.

Між економ-класом і бізнес-класом або першим класом, як правило, є ще один салон, який часто називають преміум-економ-класом. У великих літаках такі салони можуть бути обладнані ширшими і м'якішими кріслами, які перетворюються на зручні ліжка.

Окрім комфорту, пасажири з місцями в преміум-економ-класі мають і інші переваги: рання реєстрація, смачніша їжа або закуски, а інколи навіть безкоштовні коктейлі або такі приналежності, як маска для сну чи зубна щітка.

У невеликих літаках, які літають на короткі відстані, найпоширеніший і найочевидніший для деяких мандрівників бонус - додаткові п'ять-десять сантиметрів простору для ніг. Точна цифра, як завжди, залежить від авіакомпанії.

А як щодо вищого класу обслуговування? Більшість бортпровідників підтвердять, що в першому класі зазвичай немає вільних місць. За наявності вільних місць співробітники авіакомпаній, як правило, пропонують салон вищого класу постійним клієнтам ще до початку посадки.

Хто ж отримує цю перевагу? Насамперед ті, хто часто користується послугами компанії. Після них ідуть пасажири, які обрали пізніший рейс з умовою отримання купона на підвищення класу обслуговування.

Але річ не тільки в класі - розподіл ваги на борту літака також грає велику роль. Залежно від розміру літака (особливо це стосується малих регіональних перевізників) пасажирів можуть попросити пересісти хоча би на час зльоту.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption У великих літаках між економ-класом і бізнес-класом, як правило, є ще один салон, який часто називають "преміум-економ".

"У будь-якого літака є свій діапазон стабільності. Щоб не виходити за його межі під час всього польоту, від зльоту до посадки, необхідно враховувати вагу і її розподілення на борту", - розповідає Деррен Паттерсон, пілот великих американських авіаліній.

Пасажири, які думають, що їхня вага ніяк не впливає на політ, можливо, здивуються, дізнавшися, що це не так.

"Центр ваги постійно, хоч і непомітно, зміщується під час польоту залежно від того, як переміщується вага всередині літака", - говорить Паттерсон.

"Навіть одна людина, яка йде проходом, впливає на керування літаком, і пілотам доводиться вносити незначні коригування, щоб утримувати його в рівновазі", - пояснює він.

"Найвідчутніша втрата ваги під час будь-якого польоту відбувається через спалення палива. Таким чином, завжди є початкова точка рівноваги (при зльоті) і кінцева (при посадці). Якщо обидві ці точки перебувають у межах зазначеного діапазону, літак завжди буде стабільним", - підсумовує Майкл.

Ви колись помічали, як бортпровідники рахують пасажирів перед злетом? На деяких літаках встановлене обладнання, яке автоматично визначає розподіл ваги і підраховує правильні параметри для зльоту. Екіпажам, які не мають такого обладнання, доводиться робити це вручну.

На маленьких літаках пілоти часто пересаджують пасажирів для правильного розподілу ваги і дотримання вимог безпеки.

"Що менший літак, то помітніше на ньому будь-яке переміщення ваги, - пояснює Паттерсон. - На великих літаках із широким корпусом переміщення одного пасажира на десять рядів майже ніяк не вплине на рівновагу".

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Найбільший головний біль екіпажу - коли пасажири починають самовільно пересаджуватися на інші місця

"А ось на регіональному рейсі чи турбогвинтовому літаку переміщення лише на кілька рядів відчувається набагато сильніше і навіть може привести до виходу за межі безпечного діапазону", - підкреслює він.

Завдяки сучасним технологіям клієнти деяких авіакомпаній можуть поміняти клас обслуговування на вищий, уже перебуваючи на борту. Вони можуть оплатити цю послугу через переносний банківський термінал, яким користуються бортпроводники.

Але найкращий спосіб обрати інше місце - зробити це на сайті авіакомпанії ще до прибуття в аеропорт.

На борту все вирішує персонал, і ми радимо згадати старовинну мудрість: "Ставтеся до людей так, як ви би хотіли, щоб вони ставилися до вас".

Іншими словами, ввічливо попросіть, і може, вам вдасться роздобути потрібне місце, хоч би і в економ-класі.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Autos.

Новини на цю ж тему