Іграшки, які підвищують креативність

Іграшка Копирайт изображения Thinkstock

Кому не подобається нова іграшка? А якщо вона ще й покращує творчі здібності? Оглядачка BBC Capital обрала дев'ять "розумних" дрібничок, якими можна гратися за робочим столом.

Іграшки люблять усі, навіть дорослі. Та чи відомо вам, що перебирання пальцями симпатичних дрібничок може покращити ефективність праці?

Науковці стверджують, що "розумні" настільні іграшки ненадовго відволікають нас від серйозних завдань, дозволяючи розслабитися.

Деякі з них можуть покращувати наш творчий потенціал, навіть якщо в цей момент ми зосереджені на чомусь іншому.

Під час дослідження 2010 року науковці за допомогою флеш-карток перевірили пам'ять 84 студентів. Вони з'ясували, що учасники, яких під час експерименту відволікали на короткий час, запам'ятали більше інформації, ніж ті, хто повністю занурився в завдання.

Забудьте про нудний м'яч-антистрес. Нові "розумні" дрібнички для робочого столу допоможуть розслабитися і знизити тривожність, а також сприятимуть натхненню та креативності. До того ж, це чудовий подарунок до свята.

За допомогою цих останніх чудо-іграшок ви зможете сконструювати, розкрутити, намалювати в 3D або розблокувати свій шлях до успіху.

"Крутилка" Helicone

Копирайт изображения MoMa Design Store

Розкручування шарів цієї "крутилки" допоможе відволіктись від екрану монітора.

Кінетична скульптурка здатна перетворюватися на різні форми. Вона займає руки, поки мозок відпочиває, пояснює професор Стенфордського університету Джон Едмарк, який розробив іграшку.

Helicone складається із 38 фанерок, вирізаних за допомогою лазеру і прикріплених до мідної трубки. Розкручуючи фанерки, можна створити спіраль чи щось на кшталт соснової шишки.

(amazon.com, 60$)

3Doodler Create

Копирайт изображения 3Doodler

У вас є знайомий, який постійно щось малює? Виведіть його творчість на новий рівень, подарувавши йому 3D ручку. Цей неймовірний пристрій створює із розігрітого гнучкого пластику об'ємні конструкції прямо в повітрі.

3Doodler перетворить будь-які ваші кривулі у захопливі 3D-скульптури.

(the3doodler.com, 99$)

Іграшка для ухвалення рішень Gnome-Be-Gone

Копирайт изображения Uncommon Goods

Посперечалися з колегою? Нехай гном вирішить, хто з вас правий. Крутоніть підставку для олівців і подивіться, яке директорське рішення вона вам підкаже: "проведіть зустріч", "візьміть собі особистий день", "запитайте в HR-менеджера" і "сформуйте фокус-групу".

Gnome-Be-Gone - "хай згине гном" - серія жартівливих іграшок, що покликана боротися із садовим гномами, бо вони, на думку творців гномбігонів, є втіленням поганого смаку і міщанства. - Ред.

(uncommongoods.com, 90$)

Конструктор Snaak

Копирайт изображения MoMa Design Store

Кубик Рубіка чи Lego - це вже минуле сторіччя.

Конструктор Snaak складається з 64 деталей, які з'єднуються одна з одною і які можна скручувати та пересувати в нескінчених варіаціях.

Деталі конструктору з'єднані еластичним шнуром, тому жодна з них не загубиться. Конструктор дозволяє створювати безмежне число найрізноманітніших фігур - від сонячних окулярів до робота.

(store.moma.org, 28 $)

Набір для боулінгу Muji Mini Penguin

Копирайт изображения MoMa Design Store

Треба зняти напруження під час нелегкого проекту? Вам не треба залишати офіс.

Крихітні кеглі у вигляді пінгвінів дозволяють провести товариський матч з міні-боулінгу прямо за столом перемовин. Тільки не забудьте про табло з рахунком.

(store.moma.org, $ 25)

Дерев'яна рогатка

Копирайт изображения Personal Creations

Ця розкішна рогатка на підставці з горіхового дерева потішить дитину в кожному з нас.

На підставці можна вигравіювати свої ініціали. За допомогою рогатки ви легко запустите зім'ятий папір через усю кімнату (або в найближчий сміттєвий бак). І головне, що cнаряди ніколи не скінчаються.

(personalcreations.com, 49$)

Хиткі кубики

Копирайт изображения Areaware

Гра з цими кубиками під час обмірковування складного завдання допоможе переключитися.

Спробуйте побудувати піраміду. Один неправильний крок - і вся робота може піти нанівець. Кожна деталь має 10 граней, що надає безмежне поле для творчості.

(areaware.com, $48)

Замок Hanayama

Копирайт изображения Fat Brain Toys

Почали нудитися на роботі? Цей металевий іграшковий замок допоможе розважитися, а також "розблокувати" оригінальні ідеї.

Розв'язання головоломки може зайняти декілька тижнів. І це не дивно, адже виробник оцінив складність іграшки у 5 балів із 6.

Коли ж нарешті вам вдасться відкрити замок, ви почуватиметесь, ніби зірвали джекпот.

(fatbraintoys.com, 12$)

Іграшка для заспокоєння нервів Fidget Cube

Копирайт изображения Antsy Labs

Цей крихітний кубик вже має величезний успіх. На сайті підтримки креативних проектів Kickstarter іграшка зібрала 6,5 мільйонів доларів.

Fidget Cube має велику кількість кнопок, перемикачів та коліщаток, які можна натискати, обертати чи пересувати, що підвищує продуктивність і водночас знижує тривожність.

Творці іграшки радять поекспериментувати, щоб переключитися та розслабитися.

Компанія планує випустити наступну партію кубиків у лютому 2017 року, а поки що можна зробити попереднє замовлення на сайті.

(antsylabs.com, 22$)

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital.

Новини на цю ж тему