Нездорова їжа має принаймні одну серйозну перевагу

Здорова та нездорова їжа Копирайт изображения Thinkstock

Що більше шкодить атмосфері - шоколад чи овочі? Оглядач BBC Future з'ясовував, виробництво яких продуктів харчування більше шкодить навколишньому середовищу.

Оскільки загроза глобального потепління з кожним днем стає дедалі більш реальною, ми починаємо нарешті замислюватися про те, як наші слабкості та нездорові звички впливають на екологію планети. І це передусім стосується їжі, яку ми їмо щодня.

Сільське господарство, виробництво і транспортування товарів забезпечується, в першу чергу, за рахунок спалювання органічного палива. В результаті молекули техногенних газів в атмосфері не дозволяють сонячному теплу повертатися в космос, що спричинює парниковий ефект.

Вплив різних видів людської діяльності на екологію планети називають "вуглецевий слід". Так, шкідливість виробництва тих чи інших продуктів харчування вимірюють обсягом вуглекислого газу, який потрапляє в атмосферу під час виробництва 100 грамів готової до споживання їжі.

Таким чином, зі всіх ласощів та делікатесів можна побудувати харчову піраміду в залежності від їхнього впливу на навколишнє середовище.

Перший найбільший рівень піраміди займають м'ясо та молочні продукти, виробництво яких завдає найбільшої шкоди екології планети.

Верхівку піраміди посідають екологічно найчистіші продукти - це фрукти і овочі. Зернові продукти харчування, як-от хлібні, макаронні і кондитерські вироби лежать десь посередині.

Такий підхід, однак, не враховує, скільки енергії отримує наш організм від певних продуктів. Адже для отримання однакової кількості калорій треба з'їсти набагато більше овочів, ніж сиру.

Саме тому автори дослідження, опублікованого в Американському журналі дієтичного харчування, Адам Древновскі та його колеги з Університету штату Вашингтон в Сіетлі порівняли кількість шкідливих викидів не з вагою окремих продуктів, а з їхньою калорійністю.

За такого підходу, піраміда перевернулася з ніг на голову. Виявилося, приміром, що вуглецевий слід від виробництва тортів або шоколаду складає лише одну десяту від консервованих або заморожених овочів, якщо враховувати однакову кількість калорій.

М'ясо, таким чином, спричинює вдвічі менше шкідливих викидів в атмосферу, ніж курячі яйця.

Це, звісно, не означає, що своїй пристрасті до солодкого тепер можна без міри потурати. Безліч досліджень невблаганно підтверджують, що надмірне споживання цукру призводить до багатьох проблем зі здоров'ям, зокрема діабету і серцево-судинних захворювань.

Втім, цифри під фотографіями нижче безперечно стануть у пригоді для складення збалансованої і, головне, екологічної дієти.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Хліб - 50 грамів CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Кондитерські вироби - 81 грам CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Шоколад - 59 грамів CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Яйця - 440 грамів CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Молоко - 351 грам CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption М'ясо - 248 грамів CO2 на кожні 100 калорій
Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Консервовані овочі - 787 грамів CO2 на кожні 100 калорій

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Future.

Новини на цю ж тему