Секс, чупакабра і відмова від смартфонів: BBC Журнал 2016

Пара в ліжку Копирайт изображения Thinkstock

Рубрика "BBC Журнал" існує на нашому сайті вже понад рік.

Тут ми публікуємо матеріали про останні відкриття в науці і прогнози щодо майбутнього людства (BBC Future), цікаві події в мистецтві (BBC Culture), професійне життя (BBC Capital), подорожі (BBC Travel), новинки автопрому (BBC Autos) і явища природи (BBC Earth).

Нижче ми зібрали 7 статей, які користувалися в читачів ВВС Україна найбільшою популярністю у 2016 році.

"Нормальне" сексуальне життя - це як і скільки?

Копирайт изображения Olivia Howitt

Людська сексуальність - галузь дуже заплутана. Примх у сексі існує не менше, ніж смаків в їжі. Оглядач BBC Future пропонує подивитись на статистику, щоби усвідомити, наскільки широкою може бути "норма" у спектрі сексуальних стосунків - від рівня сексуального бажання до того, що ми робимо в ліжку.

Як Facebook викриває наші особисті таємниці

Копирайт изображения iStock

Наші пости і статуси в соціальних мережах розповідають про нашу особистість набагато більше, ніж ми вважаємо, пише журналістка BBC Future.

Зірка Instagram, яка обдурила тисячі послідовників

Копирайт изображения Amalia Ulman / Arcadia Missa

У рамках соціального експерименту аргентинська художниця Амалія Ульман півроку імітувала в своєму Instagram розкішне життя. Дослідниця Каденс Кінсі намагається з'ясувати, що ця історія розповідає про те, як ми створюємо свій імідж у соцмережах.

Що відбувається у мозку білінгва?

Копирайт изображения Getty Images

Більшість людей в світі говорять двома або більше мовами. Отже білінгвізм є притаманним людському мозку. Якщо це дійсно так, чого бракує тим, хто користується лише однією мовою?

Чому бізнесмени та зірки відмовляються від смартфонів?

Копирайт изображения Getty Images

Впливові бізнесмени, зірки й звичайні люди дедалі частіше відмовляються від смартфонів і переходять на старі моделі мобільних телефонів. Оглядач BBC Capital дізнавався про причини такого тренду.

Сім прихованих загадок у творах мистецтва

Копирайт изображения Getty Images

Дивні деталі в творах живопису бентежать уяву дослідників і викликають палкі дискусії про їхнє значення. Мистецтвознавець Келлі Гров'є відібрав сім найсуперечливіших шедеврів.

Як венеричні хвороби змінили наше життя?

Копирайт изображения Thinkstock

Наші далекі предки не були надто стриманими в своїх пристрастях, але після того, як вони почали вести осілий спосіб життя, розпуста вийшла з моди.

Саграда Фамілія: творіння генія чи божевільного?

Копирайт изображения Getty Images

"Мій клієнт не поспішає", - часто казав Антоніо Ґауді, натякаючи на те, що із завершенням головного творіння свого життя квапитись він не збирається. Втім, коли будівництво Храму Святого Сімейства в Барселоні нарешті завершиться, чи не стане він найбільш суперечливою релігійною спорудою в історії?

Уся правда про чупакабру

Копирайт изображения Getty Images

Бажання перевірити одну з найпоширеніших сучасних казок про містичне створіння надихнуло Бенжаміна Редфорда на пошуки слідів чупакабри. Журналіст BBC Earth розповідає про те, як одна людина розгадала міф, який десятиріччями залякував людство.

Чи прискорюють окуляри погіршення зору?

Копирайт изображения Getty Images

Багато людей вважають, що чим довше носиш окуляри, тим гірше стає зір. Але чи має така думка наукове підґрунтя, дізнавалась журналістка BBC Future.

Новини на цю ж тему