Що таке шведська "фіка"?

Дівчата п'ють каву Копирайт изображения Thinkstock

Звичай збиратись з колегами випити каву, поїсти та побалакати – має давні традиції в Швеції. Але зараз він швидко набуває популярності по всьому світу. Кореспондент BBC Capital розповідає про користь приємної перерви в роботі.

"Фіка" означає, що каву треба завжди пити з тістечком. Насправді, це не зовсім так. У багатьох шведських компаніях – від Мальме до Стокгольма – працівники зобов'язані виділяти особливий час серед робочого дня, щоби відкласти справи, поспілкуватись та відпочити. Ось що таке "фіка".

"Фіка" зі шведської перекладається приблизно як "пити каву, куштувати солодощі та балакати". І це така є повноправна частина робочого розкладу, як перевірка електронної пошти або налаштування принтера.

"Цей звичай глибоко вкорінений в нашій культурі, – каже Матс Йоханссон, засновник мережі кав'ярень Da Маттео в місті Гетеборг. "Більшість шведів роблять "фіку" кілька разів на день впродовж робочого тижня або у вихідні. Це час, коли ви спілкуєтесь з людьми, куштуєте смачну домашню випічку та п'єте гарну каву. Це як традиція ходити в паб в інших країнах".

Багато шведських фірм мають обов'язкові перерви для "фіки", під час яких співробітників пригощають безкоштовними гарячими напоями. Але як ці регулярні перерви для спілкування і кави впливають на продуктивність робочої атмосфери?

Хоча індексу споживання кофеїну не існує, Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) регулярно публікує рейтинг продуктивності праці.

Копирайт изображения Getty
Image caption Вівсяне печиво для "фіки"

Аналіз ефективності праці співробітників в 38 країнах у 2014 році показав, що Швеція посідає поважне 11 місце. Сусідня з Швецією Норвегія – також велика прихильниця кави – є другою за продуктивністю праці нацією в світі після чемпіона – Люксембурга, у той час як працівники США посідають четверте місце. Франція, з її неспішними ланчами, – на сьомому місці, значно випереджаючи Японію (20 місце) та Корею (30-те) – країни, які мають найдовші робочі години в світі.

Глобальне явище

Перерви на каву є настільки важливими для шведів, що навіть шведський гігант Ikea має пункт про це в своїх корпоративних правилах, опублікованих на сайті: "Фіка" – це більше, ніж перерва на каву, це час поспілкуватись з колегами, обмінятися новинами та розслабитись. Найкращі ідеї і рішення народжуються саме під час "фіки".

Андреас Астром, співробітник Торгової палати Стокгольма, погоджується з цим.

"Шведський стиль менеджменту відрізняється від прийнятого в більшості інших країн. Він функціонує радше по горизонталі, ніж по вертикалі, він не дуже ієрархічний, – каже пан Астром. – Якщо ваша структура управління горизонтальна, це означає, що ви маєте вислухати кожного, а спілкування між співробітниками і керівництвом відбувається за допомогою "фіки". Це гарний спосіб дізнатися про погляди кожного на те, як має розвиватись компанія".

А зовсім недавно цю традицію почали швидко запозичувати по всьому світу. Сьогодні амбіційні та впливові менеджери Нью-Йорка, Лондона або Сіднея не просто роблять перерву на каву, вони виділяють в своєму напруженому графіку по 15 хвилин для "фіки". Мета цього – не лише отримати чергову дозу кофеїну, а зробити справжню паузу в робочому процесі.

Ларс Акерлунд на цій шведській традиції побудував цілу бізнес-імперію. Він переїхав до Нью-Йорка зі Швеції в 2001 році і відкрив своє перше кафе "FIKA" біля Центрального парку в 2006-му. Зараз його мережа налічує 17 кав'ярень і ще дві мають незабаром відкритися. Популярні пункти в меню – це, звісно, кава і домашні пироги або шоколад. Головна концепція закладів – смакування, а не перехоплення на бігу. Що ж стало двигуном успіху імперії Ларса?

"Я зажди любив Нью-Йорк, але коли я переїхав сюди, я побачив, що знайти гарну каву за межами спеціалізованих магазинів майже неможливо. Західне узбережжя мало багато затишних кав'ярень еспресо, отже, я знав, що потенціал є. Я побачив величезну ринкову нішу і подумав, якщо я все зроблю правильно, я стану другим Річардом Бренсоном, "фіка"-мільярдером".

Копирайт изображения Getty
Image caption "Фіка" у лондонському Сохо

Ларс Акерлунд вирішив не просто напоїти ньюйоркців смачною кавою, він захотів навчити їх новому погляду на життя.

"Ідея "фіки" полягає у тому, щоби поки ви насолоджуєтесь кавою з булочкою, ви би забували про справи, хоча б на 10 хвилин, – каже пан Акерлунд. – У Нью-Йорку всі звикли схопити каву і бігти далі, але я подумав, що міг би змінити звички людей і навчити їх робити паузи і відпочивати".

Ларс щоранку вставав о четвертій, щоби виготовити свіжу випічку, замовляв каву в спеціальній жаровні в Брукліні, і варив шоколад прямо в кав'ярні. Якою ж була реакція ньюйоркців?

"Спочатку декого обурила ціна. Ми продавали чашку фільтрованої кави за 2 долари, тоді як по сусідству каву можна було випити за долар, – розповідає Ларс. – Тоді я запропонував безкоштовну чашку кави, і люди почали повертатися".

На Мангеттені "FIKA" перетворилась на цілий інститут, який має свою власну шоколадну фабрику, відзначену нагородами. Фірмова солона карамель мережі здобула золотий приз у конкурсі International Chocolate Awards в 2014 році.

Втім, головним досягненням Ларса є те, що йому вдалося переконати завжди зайнятих ньюйоркців зупинятись серед робочого дня і робити глибокий вдих, по-шведськи.

"Фіка" залишила свій слід й в Австралії. На залитому сонцем неймовірно красивому пляжі Менлі в Сіднеї зачаївся куток Швеції. У 2013 році шведська кухня "Фіка" відкрила свої двері здивованій публіці.

"Спочатку до нас завітали переважно іммігранти зі Швеції, – розповідає засновниця закладу Діана Чірілас. – Австралійці зазирали всередину і питали: "Що означає по-шведськи?". Дехто плутав нас зі швейцарцями і питав, чи є в нас шоколад".

Смаки та погляди змінюються

Але ставлення почало мінятися, каже пані Чірілас.

"Все скандинавське зараз у моді. Всі дивляться скандинавське кіно і серіали, шведські дизайнери відкривають свої магазини, і люди почали проявляти інтерес", – каже жінка.

У лондонському передмісті Волтемстоу шведське кафе Bygga Bo перетворило концепцію "фіки" у цілу філософію життя.

"Bygga Bo" означає "вити гніздечко", у мене "фіка" асоціюється з домашнім затишком і спокоєм", – каже Малін Гамільтон, яка відкрила кафе і магазин товарів для дому разом зі своїм чоловіком Джеймсом в 2013 році.

"Ми почали бізнес, відкривши маленьку кав'ярню з тістечками в дусі "фіки". Справи пішли добре, і ми присвятили їй весь свій час. Тепер у нас є ще й магазин шведського стилю життя, в якому продається все – від кераміки і свічок до одягу, отже люди можуть влаштовувати собі "фіку" де і коли їм заманеться".

Джеймс також додає, що бажання споживачів змінились: люди втомились від товарів масового виробництва і бажають придбати щось оригінальне і ексклюзивне.

"Фіка" чудово відповідає цій потребі. "Ми самі печемо всі наші торти і продаємо аксесуари ручної роботи. Люди дійсно цінують це. Ці речі їх надихають", – каже підприємець.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital.

Новини на цю ж тему