Як створити корисну мережу контактів на LinkedIn

Професійна мережа Копирайт изображения Thinkstock

Встановлювати зв'язок з якомога більшою кількістю людей – не найкраща стратегія у соціальній мережі LinkedIn. Кореспондент BBC Capital рекомендує, як ефективно налаштувати свій профіль, уникаючи настирливих торгових агентів, шахраїв та інших некорисних знайомств.

Щоразу при вході на LinkedIn (соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. – Ред.) піктограма у правому верхньому кутку нагадує про нові контакти, які бажають приєднатися до вашої мережі.

Дехто з цих людей вам цілком незнайомий, але їхній професійний досвід просто вражає, з іншими ви колись обмінялися імейлами. Оскільки ви не впевнені, як ці особи вписуються у вашу професійну мережу або чим вони можуть бути корисними у вашій кар'єрі, ви не поспішаєте тиснути "підтвердити".

Чи варто відповідати на такі запрошення?

Налаштування корисних професійних зв'язків на LinkedIn (а також відмова від інших запрошень) є одним з найбільш складних питань розробки вашої професійної мережі у соціальних медіа, зазначає Енді Гетворт, засновник компанії Sirona Consulting, яка спеціалізується на підборі персоналу за допомогою соцмереж, у британському місті Вертінг.

"Більшість людей дотримуються на LinkedIn стратегії кулемета, додаючи до свого списку контактів якомога більше людей, сподіваючись, що хтось з них колись може стати в пригоді", – каже фахівець. Але встановлення зв'язку зі всіма без розбору означає, що ви використовуєте сайт не оптимально.

Продумана стратегія має велике значення. Перш ніж додати людину до списку своїх контактів, спитайте себе, навіщо ви це робите.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Створення корисної мережі контактів у Linkedin вимагає певних зусиль

Наступні поради експертів допоможуть створити ефективний LinkedIn акаунт.

Комівояжерам вхід заборонено

Агенти з нерухомості або підприємці, які намагаються просувати свою продукцію за допомогою соцмереж, зроблять погану послугу вашому списку контактів. Він виглядатиме непрофесійно, застерігає Дейв Делейні, засновник цифрової маркетингової компанії FutureForth у Нешвіллі, США.

Тим не менш, далеко не всім агентам з продажу або незнайомим контактам (що скидаються на колишню телефонну рекламу) варто відмовляти. Кадрові агенти, які використовують LinkedIn для пошуку кандидатів на роботу, можуть сприяти корисним для вашої кар'єри зв'язкам.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Штабквартира Linkedin у Маунтін-Вью в Каліфорнії

Присутність кадрових агентів у вашому списку контактів робить вашу сторінку більш привабливою для інших учасників, тому що вони розуміють, що таким чином їхній профіль зможуть побачити рекрутингові компанії.

Старий друг – зовсім не краще нових двух

Тільки тому, що ви сиділи з кимось за однією партою на уроках хімії в 10 класі, ще не означає, що ви маєте додати цю людину до вашого списку професійних контактів. Те ж саме стосується хлопця або дівчини, які намагаються запросити вас на побачення. Насправді, коли ви додаєте до списку знайомих особу, не пов'язану з вашим фахом, або когось, у чиїй професійній діяльності ви не впевнені, це робить погану рекламу вашому акаунту.

З іншого боку, якщо ви плануєте змінити рід діяльності, розширення списку знайомств за межі вашого фаху, безперечно, стане плюсом, зазначає Ендрю Стівен, професор маркетингу зі Школи бізнесу Саїд при Оксфордському університеті. Це стосується і тих професіоналів, досягненнями і професійною діяльністю яких ви захоплюєтесь.

Знайомі-колеги

Якщо хтось із загальними професійними інтересами надсилає Девіду Делейні приватне повідомлення, коротко представляючись, він зазвичай приймає запрошення. Більшість таких контактів можуть поширювати корисну інформацію у своїй галузі, а також знати інших фахівців у цій галузі. Це робить ваш список контактів корисним, коли справа доходить до пошуків нової роботи або ресурсів для майбутнього проекту.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Перш ніж додати незнайому людину до свого списку контактів, варто перевірити її особу через інтернет, задавши у пошуку ім'я, назву компанії та посаду

Якщо запрошення надсилаєте ви, тоді напишіть людині кілька речень, нагадуючи, де і за яких обставин ви познайомилися, радить пан Делейні, який вважає, що запрошення на LinkedIn треба обов'язково супроводжувати приватним повідомленням.

Не менш важливо повністю заповнити свій профіль та завантажити фото, перш ніж запрошувати інших людей до вашої професійної мережі.

Неактивні користувачі – погана ідея

Люди, які не часто заходять до LinkedIn або мають мало контенту на своїй сторінці, навряд чи стануть корисним контактом у вашій професійній мережі, зазначає Енді Гетворт.

Неактивні користувачі також можуть бути фейковими акаунтами або шахраями, особливо коли в них немає фото або професійної історії. Зараз навіть активні профілі можуть виявитися фальшивими.

"Зараз фейкові профілі дуже поширились, і вони часто виглядають доволі правдоподібними", – каже фахівець. Він рекомендує перевірити особу через інтернет, задавши у пошуку її ім'я, назву компанії та посаду. Це вбереже від шахрайства.

Пам'ятайте, що соціальні мережі не рекомендують користувачам додавати у список контактів людей, яких вони не знають особисто. Щоби боротися зі штучним "накрученням" контактів, LinkedIn ставить позначку "500+" на профіль користувачів з великою кількістю знайомих, пояснює Мей Чоу, представниця LinkedIn.

"Таким чином ми намагаємось повідомити користувачів, що у разі таких акаунтів йдеться радше про кількість, ніж про якість", – додає жінка.

Опініонмейкери

Незнайомі контакти, насправді, не завжди погана ідея, особливо коли це стосується лідерів своєї галузі. Приєднуйтесь до впливових блогерів та провідних професіоналів у галузі, радить професор Стівен.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Контакти з іншої галузі можть стати в пригоді, якщо ви плануєте змінити рід діяльності

Такий контент важко знайти за межами LinkedIn, але він дуже корисний для того, щоби залишатись добре поінформованим у вашій професійній галузі. Декілька таких контактів підвищать корисність і вашого власного профілю, зробивши його джерелом актуальних новин у вашій галузі без потреби підписуватись на спеціальну розсилку.

"Наповнюйте свою мережу корисним контентом", – додає професор Стівен.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital.

Новини на цю ж тему