У боса є улюбленець, але це не ви: що робити?

Ділова зустріч Копирайт изображения Thinkstock

Що робити, якщо ваш керівник оточує себе фаворитами, а ви не потрапили в їхнє число.

Карл Мур згадує, як впав у немилість у свого боса.

У той час він працював менеджером у компанії IBM в Торонто, і одного дня в їхній відділ прийшов новий співробітник. До того Карл був у вузькому колі "близьких осіб" шефа, але раптом ситуація кардинально змінилася. В результаті певної офісної політики новий працівник став правою рукою керівника.

"І незабаром я опинився на лаві запасних", – розповідає Мур, який зараз є професором на факультеті менеджменту ім. Рамона Десотеля в Університеті МакГілла в Монреалі. Це не було приємним досвідом і, безперечно, зробило роботу в цьому колективі складнішою, додає чоловік.

Що робити, якщо ваш керівник явно надає перевагу іншим колегам? І чи варто перейматись з цього приводу? Адже підлабузників мало хто любить.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Результатом певної офісної політики може стати поява фаворитів

Зрештою Мура повернули в коло обраних. Але знадобився деякий час, поки "новий улюбленець посунувся на п'єдесталі". Головне, що Мур повернув прихильність боса наполегливою працею, зробивши кілька важливих речей, які принесли успіх його керівнику. "Приблизно через рік сонце знову засяяло на моїй вулиці", – додає він.

Коли без будь-якої причини ви раптом впадаєте в немилість у свого керівника, з цим важко змиритись. Але важливо розуміти, що це не назавжди. І ось деякі поради, як покращити неприємну ситуацію.

Допоможіть своєму босу

Подумайте, що саме потрібно вашому босові, щоб досягти успіху і добре виглядати в очах своїх керівників. Знайдіть спосіб допомогти йому в цьому.

"Усім без винятку керівникам подобається, коли працівники сприяють виконанню їхніх головних професійних завдань, – каже Мур. – Якщо ви зрозумієте, які три перші пункти стоять на порядку денному вашого керівника, і якщо вам вдасться реалізувати хоча б один з них, ваші акції, безперечно, злетять вгору".

Іноді це може бути зовсім нескладно. Дізнайтесь про пріоритети керівництва і спробуйте втілити хоча б один з них, рекомендує професор Мур.

Бос як клієнт

Ендрю Віттман, колишній морський піхотинець, поліціант і федеральний агент, вважає за необхідне змінити своє ставлення до роботи.

"Незалежно від того, де ви працюєте або на кого, якщо ви почнете ставитись до керівника як до клієнта, а не боса, все буде інакше, – зазначає Віттман, зараз керівний партнер консалтингової компанії Mental Toughness Training Center у Південній Кароліні. – Ви отримаєте контроль над ситуацією. Ви більше не підлеглий, ви надаєте вашій компанії професійні послуги. Ваше керівництво – це клієнт, і ви обслуговуєте його по вищому класу".

Не варто звинувачувати себе, або зациклюватись на думці, що бос вас більше не любить, радить Віттман. Якщо ви починаєте постійно копатися в собі, ви втрачаєте можливості рухатися вперед.

Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Повернути прихильність боса цілком можливо

"Якщо ви зосередитесь на тому, щоб задовольнити професійні потреби боса і допомогти йому або їй отримати похвалу свого керівництва, ви відчуєте, що справедливо заслужили звання улюбленця", – відзначає Віттман. У результаті ви почнете мислити більш критично, зможете краще зосереджуватись на вирішенні проблем, і ваш керівник не зможе цього не помітити.

Близьке оточення

Якщо ви не подобаєтесь своєму босові, це ще не означає, що інші люди також ставитимуться до вас погано.

"Спробуйте встановити гарні стосунки із співробітниками, які входять у близьке коло вашого боса, – радить Вікі Олівер, авторка книжки "Погані боси, божевільні колеги та інші офісні ідіоти". - Іноді, якщо улюбленець керівника співає вам дифірамби, стосунки із самим босом можуть також покращитись".

Але головне навчитись співпрацювати з людьми. "Якщо вас цінують в колективі, це обов'язково вплине й на ставлення керівника", – додає фахівець.

Тонка межа

Тим не менш, не варто лізти зі шкіри, щоб догодити керівнику. Це обурює колег. Коли бос розповідає невдалий жарт, а ви регочете голосніше за всіх в офісі, це вже відверте підлабузництво, каже пані Олівер.

Копирайт изображения iStock
Image caption Не варто лізти зі шкіри, щоб догодити керівнику

"Але якщо ви пропонуєте рішення проблеми, яке більше нікому на спало на думку, ви просто демонструєте свій професіоналізм, – каже фахівець. – А якщо до того ж ви вмієте тонко похвалити колег і визнати, що вони також допомогли вам прийти до вдалого рішення, ви наберете очки в очах як керівництва, так і всієї команди".

Альтернативи є

На щастя, сьогодні мало хто опиняється прив'язаним до одного робочого місця на все життя. Отже, ви не працюватиме на цю людину вічність.

Вочевидь, опинитись під керівництвом боса, який оточує себе фаворитами, навіть якщо на певний час ви й станете одним з них, не кращий варіант. Але, тим не менш, не варто впадати у відчай. Продовжуйте наполегливо працювати, поводитись професійно і демонструвати, що клієнти, компанія і колектив вам не байдужі.

"У той же час можна спробувати попрацювати в іншому напрямку і знайти місце, де керівник вміє підбадьорити та надихнути своїх співробітників. У таких умовах легше зосередитись на праці і рости професійно", – додає Карл Мур.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Capital.

Новини на цю ж тему