Чому блискавка не шкодить літакам?

Блискавка і літак Копирайт изображения Thinkstock

Нещодавно працівник ісландського аеропорту зробив приголомшливий знімок літака, в який влучає блискавка. Але чому потужний струм не завдає шкоди лайнерам, спробував дізнатись кореспондент BBC Future.

Галльдор Гудмундссон побачив спалах блискавки біля міжнародного аеропорту Кефлавік в Ісландії. Він поспішно увімкнув камеру на смартфоні і почав знімати відео, сподіваючись схопити ще один розряд електрики.

В об'єктив камери потрапив літак, який поступово набирав висоту, і саме в цю мить у нього влучила блискавка.

Це було видовище, але літак продовжував свій політ крізь потужну зливу, ніби нічого й не сталося.

"Було цікаво на це дивитись, але й доволі страшно", – зазначає пан Гудмундссон, який зробив цей надзвичайний знімок.

Як підтвердила BBC ісландська авіакомпанія Wow air, 3 жовтня літак безпечно здійснив свій рейс із Рейк'явіка у Париж і не постраждав.

Представник авіаліній зазначив, що удар блискавки в літак – не такий вже й рідкісний випадок. Але як будь-який механізм може витримати напругу в понад 1 мільярд джоулів енергії, що дорівнює чверті тонни тротилу?

Копирайт изображения Halldor Gudmundsson
Image caption Знімок працівника аеропорту Галльдора Гудмундссона

"Оболонка" навколо кабіни і внутрішніх відсіків літака проводить електричний струм і захищає від нього екіпаж, пасажирів і електронні прилади на борту", - пояснює Кріс Гаммонд, колишній пілот і член Британської асоціації цивільних пілотів (BALPA).

"Верхній шар літака містить металеву сітку на кшталт марлі, яка має високу провідність", – пояснює фахівець.

Крім того, електроні прилади і паливні баки захищені товстою бронею від зовнішніх сплесків електрики. Ці захисні системи ретельно перевіряються перед експлуатацією. Під час таких тестів зовнішню оболонку літака і його внутрішні деталі піддають потужним ударам електроструму.

На думку Кріса Гаммонда, знімок працівника ісландського аеропорту свідчить, що все відбувається саме так, як і має бути.

Блискавка, вочевидь, влучає у ніс літака і "виходить" крізь хвіст і частину крила. Сітка в поверхні літака діє на кшталт клітки Фарадея (огорожа з електропровідного матеріалу, яка нейтралізує зовнішні електричні поля. – Ред.) і надійно захищає борт.

Утім, для пасажирів літака удар блискавки, напевно, не залишиться непоміченим. У квітні цього року пасажири двох лондонських рейсів, лайнери яких потрапили в грозу, розповідали про гучні поштвохи на борту.

Ще кілька років тому літаки не мали такої надійної ізоляції. Кріс Гаммонд згадує, як одного разу він за кермом більш ранньої моделі авіалайнера чекав на дозвіл на посадку в аеропорту Сан-Франциско. Після надзвичайно потужного спалаху "екрани всіх приладів у кабіні погасли".

На щастя, літаки тоді були оснащені додатковими приладами. Бортові комп'ютери поступово ввімкнулися, а літак зміг безпечно приземлитися.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Future.

Новини на цю ж тему