Університет без викладачів - як це працює?

Студенти Копирайт изображения Thinkstock

Нещодавно в Каліфорнії відкрився перший у США університет, в якому студенти вчаться і оцінююють свою роботу самостійно.

Коледж носить назву "42". Це відсилка до відомого науково-фантастичного роману "Путівник Галактикою", в якому саме таку відповідь дає комп’ютер на питання про сенс життя і Всесвіту.

В університеті, який є філією однойменного інституту у Франції (Ecole 42), близько тисячі студентів щороку навчатимуться програмуванню. В ході навчання вони мають допомагати одне одному з проектами, а потім оцінити роботи своїх однокурсників.

На перший погляд це нагадує ситуацію, коли сліпий веде сліпого. Навряд чи на день відкритих дверей батькам майбутніх студентів сподобається новина, що консультацій з викладачами взагалі не буде.

Image caption Студенти, які звикли навчатися самі, стануть ініціативними та відповідальними працівниками – Бріттані Бір

Втім, з моменту відкриття Коледжу 42 у Парижі в 2013 році конкурс на навчання в ньому завжди був дуже високий.

Плати за навчання немає

Недавні випускники університету працюють у компаніях IBM, Amazon і Tesla, а також відкривають власні фірми.

Коледж 42 заснував французький мільярдер Ксавьє Ньєль, завдяки підтримці якого навчання та проживання для студентів коледжу – безкоштовні.

Пан Ньєль і партнери працюють у світі технологій і стартапів. Для освіти вони намагаються зробити те, що зробив Facebook для спілкування, а Airbnb – для забезпечення житлом.

Методика базується на взаємному навчанні (peer-to-peer learning) і виконанні студентами практичних проектів. Обидва методи вважаються дуже ефективними у фахівців освіти, але зазвичай потребують нагляду вчителя.

Image caption Студенти допомагають одне одному з проектами, а потім оцінюють роботи своїх однокурсників

Студентам Коледжу 42 пропонують на вибір проекти, з якими вони можуть стикнутися в реальному житті на посаді інженера-програміста – розробка веб-сайту або комп'ютерної гри.

Вони виконують проекти, користуючись ресурсами у вільному доступі в інтернеті або звертаючись за допомогою до своїх однокурсників. Навчання відбувається у великій аудиторії з відкритим простором, у якій всюди стоять комп'ютери. Кожен студент обирається довільно для перевірки і оцінки роботи іншого.

Процес навчання ділиться на рівні складності, як у комп'ютерній грі. Успішне завершення кожного проекту означає перехід на наступний рівень. Щоб отримати сертифікат – коледж не видає традиційного диплому – треба пройти 21 рівень, що, зазвичай, займає від трьох до п'яти років.

Ініціативні і відповідальні

Засновники стверджують, що такий метод навчання уникає головних проблем традиційної системи освіти, в якій студенти виступають пасивними одержувачами знань.

"У відгуках роботодавці часто розповідають, що наші випускники самостійно розшукують потрібну їм інформацію і не питають керівника, що їм робити далі", – каже Бріттані Бір, директорка каліфорнійської філії коледжу і колишня випускниця Коледжу 42 у Парижі.

Вчитися одне в одного

"Методика взаємного навчання розвиває такі необхідні в сучасному професійному світі навички, як винахідливість, вміння співпрацювати з іншими і відстоювати свої ідеї", – підкреслює пані Бір.

"Це особливо важливо в галузі комп'ютерного програмування, працівникам якої зазвичай бракує навичок спілкування", – додає вона.

Image caption Французький підприємець Ксавьє Ньєль (праворуч), який заснував і спонсує Коледж 42 у Паризі

Ідея взаємного навчання не нова, і багато університетів і коледжів вже давно успішно використовують її. Насправді, ще в Аристотеля були учні-лідери, "архонти", які допомагали іншим засвоювати ідеї вчителя. Недавні дослідження показали, що така методика сприяє глибшому розумінню предмета.

Експерт з освіти професор Філ Рейс зазначає, що складні теми легше зрозуміти, коли їх пояснює студент, який сам тільки недавно засвоїв цей матеріал.

Професор Ден Бутін, засновник і декан Школи педагогіки і соціальної політики в Коледжі Меррімак у штаті Массачусетс, стверджує, що метод взаємного навчання слід використовувати на всіх щаблях освіти від школи до університету.

Він набагато ефективніший за традиційні лекції, оскільки останні не спонукають студентів мислити самостійно.

Цінність викладання

Втім, на його думку, Коледж 42 зайшов надто далеко, повністю відмовившись від викладачів. Дослідження професора свідчать, що взаємне навчання є найбільш ефективним, коли за роботою студентів спостерігає педагог-фахівець.

"Хороший вчитель вміє підвести студентів до того, моменту, коли вони самі усвідомлюють істину", – каже професор.

Сама ідея університету полягає в тому, щоби піддати сумніву попередні ідеї і погляди студентів, спонукати їх по-новому поглянути на світ.

Копирайт изображения Rick Friedman
Image caption Професор Ден Бутін вважає, що викладач потрібен для критичної оцінки ідей студентів

Коледж 42 пропонує альтернативу масовим відкритим онлайн-курсам (Mooc), які дозволяють тисячам студентів безкоштовно вивчати окремі дисципліни в інтернеті.

Відкриття Коледжу 42 відбувається на хвилі підйому академій програмування в США, які пропонують короткі, інтенсивні курси з розробки програмного забезпечення та кодування для тисяч студентів.

Ніколя Садірак, директор паризької філії коледжу, зауважує, що модель навчання без вчителів особливо підходить тим студентам, які розчарувалися або не змогли адаптуватися до традиційної освіти.

"Система освіти у Франції відкидає багатьох захоплених студентів, яким не подобається, коли їм говорять, що і як робити", – пояснює фахівець.

У процесі відбору абітурієнтів у Коледжі 42 не звертають уваги на попередні академічні успіхи. Ба більше, 40% студентів взагалі не закінчили середню школу.

"Коледж 42 нагадав їм, що навчання може приносити задоволення, якщо ви займаєтесь тим, що вам цікаво, а не тим, на чому вам веліли зосередитися вчителі", – підсумовує пан Садірак.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Business.

Новини на цю ж тему