Як знайомляться у різних куточках світу

Рим Копирайт изображения Andreas SolarpAFPGetty Images
Image caption Римські канікули

Коли з вами намагаються познайомитись, зазвичай, кажуть якусь банальну дурницю і це, звичайно, дратує. Утім, під час подорожі до інших країн, слова чарівного незнайомця або незнайомки можуть стати найбільш романтичними спогадами у вашому житті. Кореспондент BBC Travel дізнавалась, як знайомляться мандрівники в різних куточках світу.

Уявіть собі ваш перший вечір у Валенсії. Ви занурюєтесь у бурхливу атмосферу Пласа-де-Ла-Рейна, смакуючи тапас і потягуючи сангрію.

Гарячий іспанець пильно стежить за вами зі стійки бару, раптом він підводиться, повільно наближається до вас і ліниво цідить крізь зуби комплімент. Ваша іспанська залишає бажати кращого, але в теплому літньому іспанському повітрі, його слова здаються, найромантишнішим зі всього, що ви колись чули.

Закохатися під час подорожі не важко. Все, що ви робите, і всі, кого ви зустрічаєте, відкривають вам безмежні можливості. А кожен роман починається з першої фрази знайомства.

Копирайт изображения Mario TamaGetty Images
Image caption Під бризками на фестивалі "Рок у Ріо"

Якими би банальними чи недоречними не здавались ці перші слова, нам дуже сподобалось, що читачі поділились з нами своїми історіями знайомства під час подорожей. А ще більше ми у захваті від того, що деякі з цих знайомств переросли у кохання всього життя.

"Я зустрів свою майбутню дружину в кузові туристичної вантажівки, яка їхала з Найробі до Водопаду Вікторія, – розповідає Філ Кімберлі. – П'ять тижнів у дорозі ... і 13 років шлюбу з трьома дітьми. Мабуть, я сказав тоді щось дуже доречне".

Британець Квок Нг під час відпустки в Ріо-де-Жанейро хотів скасувати реєстрацію в хостелі, але подумав, що неввічливо робити це без попередження, і залишився в ньому. Там він познайомився з дівчиною, яка також опинилась в цьому хостелі цілком випадково. Після років стосунків на відстані пара нарешті "забронювала" спільне життя назавжди.

Расті Джорбіна познайомилась зі своїм теперішнім хлопцем в Ель Нідо під час подорожі по філіппінським островам. "Він мав їхати до Франції, перш ніж ми встигли краще познайомитися, але після однієї вечері сказав, що повернеться за мною". Так він і зробив місяць по тому, з тих пір ми разом.

Навіть якщо курортний роман і не закінчується серйозними стосунками, спогади про нього ще довго зігріватимуть вам думки.

Копирайт изображения Alfredo EstrellaAFPGetty Images
Image caption Кохання по-мексиканські
Копирайт изображения Robyn BeckAFPGetty Images
Image caption Коханці на музичному фестивалі у Коачеллі в штаті Каліфорнія
Копирайт изображения Marco BertorelloAFPGetty Images
Image caption Шоколадні ванни в готелі CioccoLocanda в італійському місті Вікофорте
Копирайт изображения Johannes EiseleAFPGetty Images
Image caption Пара ховається від дощу у Берлині

"Десь у теплих водах Середземного моря між Стамбулом і Критом, я зустрів чарівну і дотепну дівчину з Португалії, – розповідає Метью Oсієкі. – Щоразу, коли нас питали, де ми познайомились, ми чесно відповідали, що точно не знаємо. Десь у чудовому теплому морі".

Комплімент від незнайомця мимохідь чи кохання всього життя, робить наші подорожі незабутніми, до того ж коли ми повертаємось додому, завжди є що розповісти друзям.

А які романтичні зустрічі траплялись з вами під час подорожей? Чи починались вони з кумедної фрази? Чи переросли вони у щось серйозне чи залишились просто приємними спогадами? Поділиться з нами на Facebook або Twitter.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Travel.

Новини на цю ж тему