Італійське місто з шоколадною таємницею

Модіка Копирайт изображения Thinkstock
Image caption Маленьке сицилійське місто Модіка відоме світу бароковою архітектурою і оригінальним рецептом шоколаду

Одного спекотного травневого дня я відкрила двері крихітного сицилійського кафе і побачила там літню жінку, яка самотньо сиділа в темряві. Не зрозумівши, що кафе закрили, я спитала в жінки жахливою італійською, як знайти той особливий шоколад, яким славиться Сицилія.

Здивована і щаслива бачити туриста до початку сезону, вона повабила мене всередину і відкинула фіранку. За нею на всю висоту стіни стояли полиці, завалені плитками шоколаду найрізноманітніших смаків.

Копирайт изображения Lena VoloiStock
Image caption Рецепт шоколаду з Модіки походить від ацтеків

На Сицилію подорожують заради її захоплюючої історії, діючих вулканів і славетної кухні. А шоколад, який за оригінальним рецептом стародавніх ацтеків виробляють в місті Модіка, внесеному до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і досі залишається однією з найбільших таємниць світу.

Коли іспанці керували на Сицилії в XVI столітті, конкістадори вирушили у Мексику і привезли звідти какао та рецепти приготування страви, яку Ацтеки називали xocoàtl. Це була паста, перетерта за допомогою круглої зернотерки.

Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Від цієї смакоти ще й вагу втрачають

На відміну від солодкого кремового десерту, відомого нам як шоколад, xocoàtl був гірким і використовувався для посилення смаку м'ясних страв. Його також додавали в салати або просто їли як харчову добавку. Приготовлений з певними спеціями, він вважався афродизіаком.

Мешканці Модіки передавали цей стародавній рецепт з покоління у покоління, використовуючи для перетирання зерен камінь з вулканічної породи Етни. Місцеві жителі змішували шоколадну пасту з цукром і обробляли її "холодним способом" так, що цукор не розчинявся. Це надавало десерту незвичайний, але дуже смачний присмак. У десерт також додавали традиційні для Сицилії інгредієнти – лаймову олію або фісташки.

Сьогодні використовують ароматизатори, які більше відповідають сучасній європейській моді, приміром, шоколад з морською сіллю.

Після тривалої розмови з жінкою в кафе, я продовжила свій шлях у саме серце виготовлення сицилійського шоколаду – місто Модіка. Там я збиралась відвідати три найпопулярніші крамниці шоколаду в місті.

Коли приїжджаєш до Модіки, очам відкривається краєвид з церквами в стилі бароко, площами, оточеними пальмами, та крихітними провулками. А мій ніс відразу почув аромат какао та екзотичних спецій.

Перший магазин, на який я натрапила, - велика крамниця солодощів Antica Dolceria Bonajuto, відкрита у 1880 році, якою і досі керує родина-засновниця. Коли Європа в XIX столітті почала захоплюватися смаком молочного шоколаду, родина Бонахуто рішуче відкинула цю ідею і продовжувала виготовляти темний шоколад без молока за ацтекським рецептом.

Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Солодощі у кондитерській Antica Dolceria Bonajuto

Вздовж прилавка стоять тарілки зі зразками шоколаду з різними наповнювачами: з перцем чилі, корицею, олією з лимону, морською сіллю, ваніллю, карамеллю та іншими спеціями.

Нижче по вулиці розташована кондитерська Antica Dolceria Rizza, яка відкрилась у 1935 році і виробляє відомі зараз ласощі з такими смаками, як вогненний імбир. Caffe del’ Arte – кондитерська і кафе водночас – пропонує відвідувачам випити гарячого шоколаду і скуштувати фрукти в шоколаді та традиційні сицилійські тістечка – каннолі.

Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Крамниця Antica Dolceria Bonajuto

Підприємства Модіки серйозно ставляться до того, щоб зберегти і прославити свої шоколадні традиції. Шоколадна промисловість пережила навіть землетрус 1693 року, який зруйнував майже всю інфраструктуру міста.

Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Оригінальний метод приготування шоколаду сицилійські виробники перейняли у ацтеків

У 2013 році Асоціація захисту шоколадної промисловості Модіки опублікувала рецепти, починаючи з 1740-х років. Кожного грудня в місті проходить фестиваль ChocoModica, який поєднує дві найважливіші традиції Модіки – шоколад і архітектуру бароко.

Звичайно, місто має і Музей шоколаду, розташований в Палаці культури за адресою Corso Umberto I, 149, 97015; тел. 39-347-461-2771. Майже всі експонати музею – від статуй в класичному стилі до рельєфної мапи Італії – вироблені з шоколаду. У музеї можна також подивитися відеофільми про те, як готують шоколад, а також познайомитись з цінним архівом історичних рецептів.

Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Тісто для модиканської версії класичних емпанадас - пиріжків з начинкою
Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Виготовлення пиріжків
Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption У шоколадну начинку додають несподіваний інгредієнт - яловичий фарш
Копирайт изображения Antica Dolceria Bonajuto
Image caption Тістечка mpanatigghi (різновид емпанадас) поєднують італійські та іспанські традиції, але мають оригінальний модіканський смак

Нещодавно Модіка та її околиці стали місцем зйомок детективного серіалу BBC, основаного на популярних книжках про сицилійського інспектора Монтальбано. Це також привабило нову хвилю туристів, які слідом за головним героєм почали відкривати секрети шоколадних традицій міста.

Навіть якщо рецепт більше не є таємницею, шоколад, подібний до того, який виробляють у Модіці, за межами Італії не знайти. І це для мене чудове виправдання - знову повернутися до міста, щоб задовольнити cвою залежність.

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою ви можете на сайті BBC Travel.

Новини на цю ж тему