Як провести ніч на Ейфелевій вежі

Апартаменти на Ейфелевій вежі Копирайт изображения Jordan Hoefar

Щороку Ейфелеву вежу відвідують сім мільйонів туристів, але тепер кілька щасливчиків зможуть заночувати на одному з її поверхів.

Компанія оренди житла HomeAway побудувала тимчасові VIP-апартаменти на першому поверсі вежі. Міні-готель працюватиме лише на період Євро-2016 з 10 червня по 10 липня.

Копирайт изображения Christina Song

Двокімнатний номер з видом на Тріумфальну арку, Великий палац мистецтв і базиліку Сакре-Кер обладнаний великим телеекраном для перегляду матчів і настільним футболом. Одна з кімнат апартаментів відведена під оранжерею зі скляними вікнами і зоною відпочинку, заповненою висячими рослинами.

Щоб визначити щасливчика, який отримає можливість переночувати в готелі, компанія HomeAway провела конкурс. Умовою випробування було описати, як ви проведете свій вечір на Ейфелевій вежі.

Копирайт изображения Jordan Hoefar

Переможницею конкурсу стала Мішель із Великої Британії, яка написала: "Мої два маленькі сини – аутисти. Вони просто одержимі вогнями міста і самою вежею. Отже, я проведе вечір, спостерігаючи за їхнім захватом".

Іншим переможцем став Скотт зі Сполучених Штатів, який зазначив, що ніч на Ейфелевій вежі допоможе зустрітися в Парижі п'яти поколінням його родини. Це його мати, яка вперше відвідала місто в 1953 році, його дочка і онука, які побачили столицю Франції у 13 і 14 років відповідно, і крихітна правнучка, яка приєднається до подорожі цього разу.

Копирайт изображения Jordan Hoefar

Чотири переможці проведуть по одній ночі на Ейфелевій вежі починаючи від 23 червня. В інший час апартаменти відчинено для відвідування. Охочі зможуть оглянути їх, насолодитися краєвидом, можливо, полежати на дивані, подивитись в компанії футбол чи взяти участь у конкурсі і виграти власну ніч на вежі.

Після закінчення Євро-2016 апартаменти демонтують, і тут знову працюватиме конференц-зал.

Копирайт изображения Jordan Hoefar

Прочитати оригінал цієї статті англійською мовою можна на сайті BBC Travel.

Новини на цю ж тему