Путін критикує пожежників за халатність

Керівник російського уряду Владімір Путін гостро скритикував місцеву владу міста Перм за недотримання правил пожежної безпеки у нічному клубі, де від пожежі загинуло понад сто громадян.

Image caption Владімір Путін поклав квіти на місці пожежі

За словами Путіна, пожежники попереджали власників про неадекватність пожежної безпеки клубу «Хромая лошадь», але не пересвідчилися, що було зроблене після того.

Після феєрверків у клубі виникла пожежа і загинуло 118 осіб. Ще 30 перебувають у критичному стані. Власник клубу і ще троє осіб перебувають під вартою за звинуваченням у порушенні правил пожежної безпеки та не навмисному вбивстві.

За словами керівника російського уряду, піротехнічні засоби не передбачали застосування у приміщенні і про це було написано російською мовою на упаковці.

У Росії третій день тривають похорони жертв пожежі. Передбачають, що кількість жертв зросте, оскільки багато обгорілих утримуються на штучному диханні.

У Росії скасовані телевізійні рекламні ролики та розважальні програми, прапори приспущені, по всій країні відбуваються поминальні служби.

Мешканці Пермі залишають квіти біля нічного клубу "Хромая Лошадь", де сталась пожежа. Довкола горять свічки, можна побачити також фотографії загиблих. Багато людей загинули в товкотнечі в той час, як намагались залишити клуб через єдиний вихід назовні.

Слідчі намагаються встановити, яким чином зайнялась пластикова стеля. Докази вказують на шоу з феєрверками, яке влаштували всередині, але наразі не виключають і можливого короткого замикання.

Російський міністр з надзвичайних ситуацій закликав провести перевірки усіх нічних клубів Росії вже до кінця цього року.

Новини на цю ж тему