У суді слухають справу паризького Конкорда

Париж, Конкорд, 2000
Image caption Париж, Конкорд, 2000

Американські авіалінії Continental і п'ять осіб постали перед судом у справі про аварію літака Конкорд авіалінії Air France майже 10 років тому.

Літак загорівся під час злету в аеропорту Шарля де Голя і розбився через кілька хвилин після того, як відірвався від землі.

Загинуло 109 осіб на борту і 4 людини у готелі, на який упав літак.

В офіційному звіті сказано, що у Конкорд влучив металева деталь, яка відірвалася від одного з літаків авіаліній Continental, що злетів раніше.

Однак адвокати Continental наполягають, що можуть довести: надзвуковий літак загорівся ще до того, як у нього потрапив титанієвий уламок.

Конкорд виконував рейс 4590 у липні 2000 року.

Більшість пасажирів були німецькі туристи, які прямували до Нью-Йорка, щоб приєднатися до круїзу в Карибському басейні. Екіпаж складався з дев'яти французів.

Всі конкорди на приколі

Після катастрофи на час розслідування всі рейси Конкордів було скасовано.

Розслідування встановило, що під час злету розірвалося одне з коліс літака, шматок якого пошкодив бак із пальним.

Керосин з баку почав протікати і згодом загорівся.

Через півтора року в листопаді 2001 року Конкорди знову почали літати після того, як було вдосконалено їхні баки з пальним, однак розслідування не припинялося.

У грудні 2004 року воно дійшло висновку, що причиною розриву колеса було те, що на злітній смузі був шматок металу від іншого літака.

Металевий уламок, завдовжки в 43 см, відлетів від обшивки двигуна літака DC-10 авіаліній Continental і в березні 2008 французький прокурор попросив суддів висунути звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Базована в Хьюстоні Continental звинувачення відкидає

Image caption Конкорд упав на готель, де були люди

Адвокат Continental Олівер Мецнер каже, що може спростувати офіційну точку зору і довести, що металевий уламок не був причиною катастрофи.

"Ми будемо спростовувати це і доводити, що Конкорд загорівся за 8 секунд до того, як цей металевий уламок влучив у нього, тобто за 700 м до зіткнення", - сказав Олівер Мецнер.

Із такою версією категорично не погоджується Air France, яка сама в суді не фігуруватиме.

Приватні особи у суді

Окрім Continental, до суду притягли п'ятьох приватних осіб.

Поміж них Джон Тейлор, механік Continental, який буцімто прикріпив ту металеву деталь до DC-10, і Стенлі Форд, який відповідав за технічний огляд літака.

До відповідальності притягли також колишнього головного інженера Конкорда, керівника підрозділу Конкорда Aerospatiale та одного із членів наглядової авіаційної ради Франції.

На слуханнях присутні лише дехто з родичів загиблих, позаяк багато з них взяли компенсацію від Air France взамін за відмову від судового позову. Слухання триватимуть чотири місяці.

Це єдина катастрофа, якої за всю свою історію існування зазнав Конкорд.

Авіалінії Air France і British Airways припинили використовувати Конкорди у 2003.