Експерт: "Містраль" у руках Росії - сила

Алдервік

Наміри Франції продати Росії чотири надсучасні бойові кораблі "Містраль" замість одного, як повідомлялося раніше, викликали стурбованість у кількох сусідніх із Росією країнах.

Угода щодо вертольотоносців "Містраль" може стати найвизначнішим випадком продажу Росії військової техніки, виробленої у країні НАТО.

Бі-Бі-Сі розмовляла з експертом Міжнародного Інституту Стратегічних Досліджень у Лондоні Джейсоном Алдервіком і насамперед - наскільки типовою є передача такого суперсучасної військової техніки як кораблі "Містраль" від члена НАТО- Франції не члену НАТО- Росії?

Економіка чи геополітика?

Джейсон Алдервік: Якщо поставити це в контекст загального європейського єкспорту зброї, то без сумніву, прецедентів наразі не було в плані передачі такого надсучасного корабля росіянам - маю на увазі оперативні можливості такого корабля. Це абсолютно точно.

Бі-Бі-Сі: Якими мотивами керується Франція, воліючи продати "Містраль" Росії? Хтось говорить про те, що французька кораблебудівна галузь переживає не найкращі часи...

Image caption "Містраль":скільки насправді планує купити Росія?

Джейсон Алдервік: Гадаю, тут кілька мотивів, які стосуються кількох рівнів. Від вищого політичного рівня, який розглядає франко-російські взаємини - і такий продаж розгядався б як крок до покращення й посилення відносин Франції та Росії. Також наявні і питання становища французької кораблебудівельної індустрії і серйозної потреби зберегти робочі місця в галузі кораблебудування. Це ще одна причина, яка є рушійною силою можливого продажу корабля.

Бі-Бі-Сі: Чи Росії буде продано один "Містраль", чи мова може справді йти про додатково ще два чи навіть три таких кораблі?

Джейсон Алдервік: Точно! Я також чув про чотири кораблі. Наразі достеменно незрозумілими є параметри домовленості. Наскільки я розумію, на цьому етапі йдеться про один збудований власне у Франції і, можливо, потім додатково ще два чи три кораблі, збудованих на російських суднобудівних заводах згодом. Тобто масштаби угоди наразі до кінця ще не з'ясовані, але виглядає на те, що мова в підсумку йтиме про кількість більшу, аніж два кораблі.

Бі-Бі-Сі: В Росії лунали голоси - насамперед від представників суднобудівної галузі - про те, що, мовляв, вони й самі можуть збудувати кораблі подібного класу і немає потреби закуповувати "Містраль" у Франції. Мова ледь не про удар по престижу російського військового кораблебудування... Що на це можна сказати?

Що змінить "Містраль"?

Джейсон Алдервік: Якби це справді було так, то Росія сама б намагалася збудувати корабель, без зарубіжних партнерів -- зокрема без зарубіжних партнерів з блоку НАТО. Але стан справ у деяких секторах військово-промислового комплексу Росії не є найкращим. Конструкторські бюро не мають "свіжої крові"- себто молодих фахівців, а в країнах НАТО конструкторські бюро поповнюються молодими талантами. Тому є в російській кораблебудівельній галузі структурні проблеми, які висвітлила ця історія з "Містралем".

Бі-Бі-Сі: Чи можна зрозуміти занепокоєння, яке викликає можливий продаж "Містраля" Росії, в балтійських країнах, у Грузії чи в Україні?

Джейсон Алдервік: Звичайно, я гадаю, що вони мають право підняти питання своєї стурбованості. Моє розуміння є таким, що нині говорять про цю угоду, якою Росії пропонується щось, що не стане поворотним моментом в її можливостях. Я б говорив про протилежне: насправді це серйозна платформа для висадки десанту з моря. "Містраль" також має на борту солідну повітряну потугу. "Містраль" дасть змогу замінити собою одразу кілька кораблів під час військових операцій. Тому мені здається, ці країни мають право нервуватися - зокрема, якщо взяти до уваги події в деяких пострадянських чорноморських країнах за останні пару років.

Бі-Бі-Сі: Деякі військові експерти кажуть, що наявність "Містраля" може змінити ледь не геополітичний баланс в регіоні, значно піднявши рівень військово-морських можливостей Росії. Чи це реальний погляд, чи перебільшення?

Джейсон Алдервік: Я гадаю, що це, можливо, дещо завищена оцінка. Знову ж таки, маємо подивитися на останні умови угоди: чи мова про один-два кораблі, чи все ж таки чотири! Якщо йдеться про три-чотири кораблі, то це значно посилить проекцію військово-морської потуги росіян. Зокрема, такий компонент, як потенціал морського десантування буде піднято до такого рівня, якого Росія не мала протягом десятиліть.