Кого і чому не пускають до Harrods?

Image caption Херродз

Групу скаутів - представників британського молодіжного руху з графства Хемпшир, які були у Лондоні на щорічних зборах, не впустили до відомого універсального магазину Harrods. Представник універмагу сказав, що хоча це не було зареєстровано як інцидент, однак магазин "беззастережно" вибачився.

Лідер скаутів Поль Косинський розповів, що його групу у складі десяти осіб, зупинили охоронці при вході до магазину. Хоча вони самі запропонували розбитися на менші групи, їм все-таки не дали увійти, пославшись на те, що вони у уніформі.

Їм, як розповів лідер скаутів, порадили зняти галстуки, після чого скаути звернулися зі скаргою до відділу обслуговування клієнтів, вимагаючи, щоб універмаг переглянув свої політику щодо уніформ.

Представник Harrods сказав, що магазин почав розслідування і додав, що "існує політика щодо груп, які відвідують магазин, і вона проводиться в інтересах більшості клієнтів".

У лютому українську футбольну команду "Шахтар" Донецьк не впустибли до магазину Мухаммеда аль-Файеда за два дні перед їх матчем з його командою Фулхем.

Гравці були одягнені в тренувальні костюми.