Росте кількість жертв вибухів у Кизлярі

місце вибуху

У дагестанському місті Кизляр унаслідок двох вибухів, згідно з повідомленнями, загинули 12 людей

Про зростання кількості жертв нападів повідомив представник російської прокуратури Владімір Маркін. За його словами, дев'ятеро із загиблих - співробітники міліції, зокрема, начальник місцевого відділу внутрішніх справ.

Вибухи, як повідомили місцеві представники Російській службі Бі-Бі-Сі, сталися на вулиці Московській о 9-ій ранку з інтервалом у 20 хвилин. Поруч із місцем вибухів містяться будівлі міського відділу внутрішніх справ і управління ФСБ, повідомив міністр внутрішніх справ Росії Рашид Нурґалієв.

Суперечлива інформація надходить стосовно того, як стався перший вибух, але другий вибух був влаштований бомбістом-смертником, повідомляє російська влада.

Коли на місці першого вибуху зібралися правоохоронці і мешканці, до натовпу підійшов чоловік в однострої міліціонера і висадив себе в повітря.

Під прицілом - міліція

Точної інформації про загальну кількість жертв вибуху наразі немає. Підтверджено загибель начальника Кизлярського РВВС полкованика Віталія Ведерникова.

Згідно з інформацією російського МВС, унаслідок першого вибуху загинули двоє співробітників дорожньо-патрульної служби і місцева мешканка. Від другого вибуху загинули п'ятеро міліцонерів і слідчий прокуратури.

Президент Росії Дмітрій Медвєдєв наказав надати матеріальну допомогу потерпілим і їхнім родинам.

Даґестан, сусідня з Чечнею республіка Північного Кавказу, став місцем активізації збройної кампанії мусульманських повстанців.

Вибухи в місті Кизляр - такий самий "подвійний" напад, як вибухи в московському метрополітені в понеділок, коли загинули 39 людей.

Напад у Даґестані скоєно в той час, як у російській столиці готуються до похоронів загиблих у нападах на станціях метро "Луб'янка" і "Парк культури".

Згідно з офіційною версією, вибухи в Москві також скоєні бомбістками-смертницями.