''Сині відерця'' проти мигалок чиновників

машина з відерцем
Image caption Авта з синіми відрами - на знак протесту

У Росії водії вирішили нагадати чиновникам, що всі учасники дорожнього руху мають однакові права.

Водії нарікають, що російські державні службовці часто зловживають мигалками, використовувати які їм дозволяє закон.

Відео, на якому зафіксовано, як їздять російські високі посадовці, водії завантажують в Інтернет для відкритого доступу.

Російський громадський активіст Алексєй Дозоров розповідає, що 2 роки тому почав, заради сміху, возити за заднім склом свого авта синє дитяче відерце.

Згодом акція «сині відерця» стала масовою. Відео з You Tube тут

У руху «сині відерця» з’явився сайт.

«Мигалки повинні бути тільки у екстрених служб, а не у сильних цього світу, - йдеться у маніфесті з сайту, - тому що ніякого пріоритету перед такими ж громадянами нашої країни у них немає і не може бути, відповідно до 19-тої статті Конституції Російської Федерації».

За повідомленнями, російські правоохоронці почали зупиняти автомобілі з відерцями на даху та прискіпливо їх перевіряти. Водії, які приєднались до акції фіксують такі перевірки на відео. Їх можуть оштрафувати за «порушення правил перевезення вантажів».

До акції «сині відерця» долучилась інша громадська організація Федерація автовласників Росії.

Вони готують звернення до президента та прем’єра Росії, - розповів Бі-Бі-Сі Сергій Канаєв – керівник представництва федерації у Москві:

«Це його (президента) повноваження зняти мигалки з автомобілів чиновників. І звертаємось до прем’єра, бо в його повноваженнях змінити пункт правил дорожнього руху, який дає перевагу при русі автомобілям з мигалками.»

В Україні обурення зростає

В Україні такого руху проти чиновницьких автомобілів немає.

Втім обурення від наслідків, викликаних кортежами вищих державних службовців, зростає.

Київський водій Євген позбувся свого водійського посвідчення через «створення аварійної ситуації для автомобіля супроводу». 6-го травня відбудеться перше судове засідання у його справі.

Євген розповідає, що він виїхав на дорогу після того, як там проїхав кортеж президента України. За кількасот метрів від того місця, його зупинив працівник ДАІ. Про причину зупинки йому повідомили після того, як протримали його на дорозі кілька годин, - розповідає Євген.

Водій збирається оскаржувати покарання, оскільки вважає, що він не порушив жодного правила.

Трагічно закінчилась зустріч кортежу президента Януковича з іншим автомобілем.

21-го квітня зранку в автомобіль таксі врізалось авто швидкої допомоги. Про швидкість цього авто свідчить те, що воно після зіткнення близько 20 м тягло легковик. Водій таксі загинув, двоє пасажирів потрапили до лікарні.

Цей автомобіль неодноразово бачили в кортежі Віктора Януковича. Це ж авто в кортежі президента України бачив і водій Євген.

Триває розслідування ДТП з участю таксі та «швидкої». Втім правоохоронці заявили, що автомобіль швидкої допомоги не має жодного відношення до кортежу.

Інтернет-видання «Українська правда» повідомляє, що ця швидка є на балансі Адміністрації президента України.

Image caption Таку машину, за словами водіїв, може зупинити міліція

Ініціатор російської акції протесту проти свавілля чиновників на дорогах «сині відерця» Алексій Дозоров розповів Бі-Бі-Сі про те, що спричинило виявлення громадського протесту у такий спосіб.

А. Дозоров: Важко сказати, що саме.. Мабуть все таки аварія на Ленінському проспекті. Хоча там машина і була без спец сигналів, тим не менше зрозуміло, що це було авто «сильних світу цього».

Бі-Бі-Сі: Ви могли трохи детальніше розповісти, що це була за аварія?

А. Дозоров: Ленінський проспект у Москві – це одна зі спецтрас, якою зранку на роботу, а ввечері з роботи повертаються деякі крупні, в даному випадку це був топ-менеджер компанії «Лукоіл». Він був не за кермом, а пасажиром. І, ймовірно, він їхав на роботу в бік центру. Був затор. І, судячи з усього, автомобіль виїхав, якщо не зустрічну смугу, то на роздільну – смуга, що розділяє зустрічні напрями. А на зустріч їхав автомобіль Сітроєн, в якому були дві жінки - лікарі.

І відбулось зіткнення десь посередині дороги. Лікарі загинули, обидві жінки. В цьому мерседесі, де їхав топ-менеджер «Лукойла», ніхто не постраждав.

Зразу ДАІ заявили, що винна жінка-водій Строєна, що вона виїхала на «зустрічку» і врізалась в цей мерседес. Людей саме це і обурило, що її одразу оголосили винною.

Потім виявилось, що відеозаписи зникли. Тобто, хоча це одна з урядових трас і камер спостереження є достатньо, виявилось, що жодна з камер не дивилась в той бік, а та камера єдина, яка дивилась, місце аварії було закрите рекламним щитом. І ось в результаті слідство йде дуже повільно і поки не зрозуміло, чим ця справа завершиться.

Бі-Бі-Сі: Після цієї аварії водії і організувались?

А. Дозоров: Пішло обговорення в Інтернеті, у блогах. Більшість звинувачували саме водія чорного мерседеса. А потім трапилась подія з участю одного невеликого бізнесмена Андрія Хартлі. Він на зустрічній смузі зустрів радника президента Росії Шевченко, який їхав зранку на роботу. Він виїхав на зустрічну смугу, виїхав «в лоб» оцьому Андрію Хартлі.

Хартлі просто зупинив своє авто, вийшов із неї з камерою і зафіксував оцього Шевченка, а потім ще і його персональний водій вискочив з авто, спробував відібрати камеру. Вийшли ще з потоку автомобілів, які зупинились, вийшов чоловік, який допоміг Андрію Хартлі.

Той водій Шевченка сів у машину і вони поїхали геть, ще більше виїхавши на зустрічну смугу дороги. Це відео також було викладене в Інтернеті і знайшло широкий відгук у людей.

Бі-Бі-Сі: Як і у кого з’явилась ідея «синіх відерець»?

А. Дозоров: Мабуть у мене, бо до цього я ні у кого не бачив синіх відерок. Давно у мене це синє відерце. Я його поставив на задню поличку автомобіля заради сміху. Раніше була мода, ну вона і зараз подекуди є, на задню поличку класти або міліцейську фуражку, або синій спецсигнал.

Тобто це не карається, але в той же час показує належність власника цього авто до певних силових структур чи вищих кіл. А я заради сміху поставив синє відро на задню поличку. А потім якось взяв і поставив його на дах. Знову ж таки заради сміху, щоб висміяти ці мигалки.

Image caption Мигалки допомагають уникнути пробок?

А на початку 2006-го року, коли трапилась страшна аварія, коли загинув губернатор Євдокімов. Звинуватили в смерті Євдокімова водія, який повертав наліво, а його обганяв автомобіль Євдокимова, який летів з шаленою швидкістю. Тоді багато людей піднялись на захист того водія, Щербинській його прізвище, якого і звинуватили у смерті Євдокимова і суд йому виніс приговор. Пішов протест автомобілістів. В тому числі у Москві була організована акція, коли багато водіїв вийшли з плакатами «Я - Щербинський», «Кожен міг опинитись на його місці» і тоді виїхали два автомобіля з відерцями.

Моя машина була з синім відром і машина мого товариша Вадима Каширка – з червоним відром. Потім було кілька акцій проти мигалок і засилля спец сигналів на них дорогах. А ось зараз - Сергій Пархоменко – оглядач «Ехо Москви», виклав у своєму ЖЖ (блог «Живий журнал») ролик, який був знятий з мого авто у 2006-му році, як міліціонер перевіряє у мене документи і пробує «докопатись» до цього синього відра на даху.

Пархоменко його виклав і сказав – це прекрасна ідея – я теж приліплю сині відерко на даху і буду так їздити на знак протесту проти феодальних кастових привілеїв, які продовжують існувати на наших дорогах. І так, як Інтернет зараз набув такої сили, що дуже швидко розлітається все по Інтернету, знайшлось дуже багато прихильників, які також вирішили взяти приклад і поставити собі синє відро на дах. І от в неділю (18-го квітня) ми організували таку прогулянку по Москві.

Бі-Бі-Сі: А скільки було людей на тій прогулянці?

А. Дозоров: Важко сказати. На місці збору на Тріумфальній площі було біля 40 автомобілів з відрами. Крім того були велосипедисти, мотоцикліст, була пара на скутері також з синім відром. По ходу до нас приєднувались машини. Так що їх було в результаті на Воробйових горах до сотні.

Цю акцію міліція зупиняла, перевіряла документи, але особливо різких дій з боку міліції не було. А у вівторок хлопці з Федерації автомобілістів Росії і активістів спільноти синіх відерок, яка утворилась в Інтернеті, вони вирішили виїхати на Кутузовський проспект.

Кутузовський проспект – це одна з основних урядових трас, по якій і президент їздить, і прем’єр-міністр і багато міністрів їздять на роботу в Кремль чи в "Білий Дім" – в центр Москви. От вони хотіли їхати назустріч цим мигалкам зі своїми синіми відрами, клаксонами виражати своє обурення, повісити плакати на автівки – продемонструвати слугам народу своє ставлення.

Ну тут, я так думаю, що втрутилась Федеральна служба охорони і 2-й спец полк на спецтрасі, який забезпечує безперешкодний проїзд цих перших осіб.

І тут хлопців практично не випустили зі стоянки, стали до всього чіплятись і двох активістів, які відмовились зняти відра зі своїх машин, звинуватили у невиконанні законних вимог працівників міліції, яка передбачає аж до арешту до 15-ти діб. Їх протримали в райвідділку практично весь день, ввечері привезли в суд, суддя подивився матеріали справи і повернув всі матеріали справи, тому, що справа була шита білими нитками і суддя таку справу відмовився розглядати….

Справа в тому, що у Москві уже будь-який водій, який їде з області у Москву, він може назвати конкретні машини, які ганяють по «зустрічці». Вони ж не виконують невідкладні службові завдання, як це описується в правилах, коли вони можуть відступати від ПДР (правил дорожнього руху).

Вони щодня зранку їдуть на роботу, але при цьому поводяться так, наче вони пожежні, які летять на пожежу. Оце обурює. Не те, що інколи пожежна летить чи пожежні летять, чи ті ж ФСО (федеральна служба охорони). Ну інколи тре йому – він летить. А те, що щодня, наплювавши на усіх своїх співгромадян, вони летять по зустрічній смузі і не замислюються про судьби інших людей.

Новини на цю ж тему