Британія знову закриває повітряний простір

З Ісландії рухається нова хмара попелу
Image caption З Ісландії рухається нова хмара попелу

Над великою частиною Британії встановлено заборону на польоти. Пасажирам знову доводиться миритися з перерваними подорожами.

Організація Цивільної Авіації оголосила закриття повітряного простору після того, як з Ісландії в бік північно-західних частин Сполученого Королівства почала рухатися щільна хмара вулканічного попелу.

Аеропорти в Манчестері, Ліверпулі, Іст Мідлензд, Донкастері, Лідсі, Хамберсайді та Карлайлі закрито. Поки що працюють лондонські аеропорти.

Прогнози кажуть, що хмара може розтягнутися над усією Британією в понеділок і вівторок. За прогнозами, вона вийде з повітряного простору Британії у середу. Пасажирам радять зв'язатися з авіалініями перед тим, як вирушати з дому.

Міністерство транспорту попереджає, що в наступні кілька днів може бути скасовано польоти над південно-східною Англією, що включає Лондон.

Попіл з вулкану Ейяф'ядлайокудль завадив здійснити тисячі рейсів, починаючи з квітня.

Тим часом Італія оштрафувала ірландського перевізника Ryanair за те, що ця авіалінія не допомогла деяким пасажирам після того, як під час попереднього закриття європейського авіапростору було скасовано їхні рейси.