Екіпаж літака Качинського ''не мав'' вишколу

рештки літака Ту-154
Image caption рештки літака Ту-154

Російські та польські представники, які ведуть розслідування авіакатастрофи, в якій загинув польський президент Лех Качинський, його дружина та десятки польських посадовців та діячів, заявили, що екіпаж літака не отримав повного вишколу для того, аби керувати президентським лайнером.

Також слідчі повідомили, що в кабіні пілотів перебували сторонні особи, голоси яких чути на плівках з, так званої, чорної скрині з самописцями.

Слідчі на прес-конференції у Москві оголосили попередні дані через 5 тижнів після катастрофи під Смоленськом.

З Москви передав кореспондент Бі-Бі-Сі Річард Галпін.

Упродовж 6 секунд після того, як він вдарився об поверхню землі, не дотягнувши до злітно-посадкової смуги в аеропорту Смоленська, літак польського президента був повністю зруйнований, а всі 96 шість людей на борту загинули.

То була найгірша катастрофа Польщі з часів Другої світової війни, яка забрала життя багатьох представників польської еліти.

Вперше після катастрофи слідчі виступили з публічними заявами.

Як каже голова слідчої комісії Татьяна Анодіна, двигуни літака працювали нормально до моменту удару.

«У результаті проведеної роботи, технічна комісія безперечно встановила, що не було терористичного акту, вибуху чи пожежі на борту чи виходу з ладу бортового обладнання до самого моменту удару літака об поверхню».

Слідчі, отже, підтвердили, що всі системи й механізми літака та летовища працювали справно.

Також встановлено, що екіпаж отримав кілька попереджень від наземних служб, що погодні умови були дуже несприятливі для літака здійснювати посадку і, що краще було б, аби літак здійснив посадку в іншому аеропорту.

Алєксєй Морозов очолює технічну комісію в комітеті з розслідування причин аварії літака.

«Авіадиспетчер в Сєвєрному аеропорту Смоленська ... двічі попередив екіпаж, що в аеропорту туман, видимість була 400 метрів і умови не були відповідними для того аби приймати на посадку літак».

Але капітан літака ймовірно наполягав на пробному заході на посадку не дивлячись на те, що видимість вже була двісті метрів.

Було багато спекуляцій на тему, що пілоти були під тиском здійснювати приземлення з тим аби президент не спізнився на спеціальну церемонію в Катині -- місці знищення польських офіцерів під час Другої світової війни.

Голова комісії Тетяна Анодіна підтвердила, що двері в кабіну пілотів були відчиненими і принаймні двоє сторонніх людей -- себто не членів екіпажу зайшли до кабіни в розмовляли з пілотами.

«Було встановлено, що в кабіні були особи, які не були членами екіпажу. Голос однієї з цих осіб було точно визначено, голос іншої особи -- чи голоси інших осіб будуть потребувати додаткової інформації з польського боку.»

Член комісії від Польщі Едмунд Кліх сказав на прес-конференції у Москві, що він не думає, що розмови в кабіні пілотів призвели до катастрофи літака.

«Ця розмова в кабіні відбувалася за 16-20 хвилин до аварії, тому я не думаю -- і це моя особиста думка -- і все з’ясується й стане більш зрозумілим після повного розслідування, але я не думаю, що це мало вирішальний вплив на причину аварії».

Один з представників комісії сказав Бі-Бі-Сі, що особа, яка не була членом екіпажу, але яка перебувала в кабіні пілотів не була самим президентом Лехом Качинським, але розмова торкалася теми погодних умов.

Іншим ключовим моментом, який був підтверджений головним польським слідчим, що екіпаж не отримав також ж рівня підготовки управління літаком ТУ-154, як пілоти цивільної авіації.

Також були питання того, як добре екіпаж був спрацьований як єдина команда.

Новини на цю ж тему