Ведмідь покатався на машині у США

Ведмідь забрався в порожню машину в американському штаті Колорадо, посигналив гудком і спромігся зробити так, що машина покотилася вниз по схилу разом із переляканим ведмедем.

Image caption Інтер'єр "Тойоти" було зруйновано зусиллями ведмедя вибратися

Власник машини, 17-літній Бен Сторі, зняв фотографію ведмедя, який в паніці нищив усе в салоні автомобіля, пробуючи з нього вибратися.

Зрештою поліція в містечку Ларкспур, біля Денвера, звільнили звіра, відчинивши двері машини здалеку за допомогою мотузки.

Припускають, що ведмедя привабив сендвіч, залишений на задньому сидінні.

Бен Сторі та його родина спали, коли ведмідь відчинив незаперті двері його "Тойоти Королли" 2008 року випуску і заліз усередину.

Батько Бена Ральф каже, що ведмідь, напевно, випадково перевів автоматичну коробку передач машини на нейтральну швидкість, від чого машина відкотилася назад на 38 метрів по під'їзній доріжці, вниз по схилу і в зарості дерев. "Він ніби знав, що робить, і постійно сигналив", - сказав він.

Коли двері за ведмедем зачинилися, він опинився у пастці. Як каже Бен, його машина повністю знищена.

"Ведмідь був досить нормального розміру, навіть можна сказати, що досить великий. Якщо глянути в салон машини, то там геть нічого не лишилося. Його було видно, як він там рухався, він займав собою весь салон машини".

Востаннє ведмедя бачили, коли він тікав у ліс.

Експерт з питань дикої природи в Колорадо Тайлер Баскфілд сказав, що ведмеді часто залізають в машини та будинки в пошуках харчів. "Вони дуже розумні", - пояснив він.