Тисячі борються з пожежами в Росії

У Росії триває боротьба з сотнями лісових пожеж, на яку мобілізували тисячі пожежників, солдатів та добровольців. Понад 2,2 тисяч людей залишилися без даху над головою.

Внаслідок пожеж, які палають в лісах та на торф’яниках, впродовж тижня загинули понад 30 людей по всій країні – від Москви до Далекого Сходу.

Один з найбільш уражених районів – Ніжній Новгород, за 300 км на схід від Москви, де загинули 14 людей.

Пожежі виникли внаслідок тривалої посухи, спричиненої рекордною спекою.

За оцінками, в результаті пожеж згоріли майже 2 тисячі будинків. Найбільше – у Воронезькій, Рязанській та Піпецькій областях.

У боротьбі з пожежами беруть участь майже 240 тисяч людей.

Водночас прогнозують, що в деяких районах температура сягне 40 градусів за Цельсієм.

Прем’єр Путін у п’ятницю відвідав село на Волзі, де були зруйновані всі будинки (341), в результаті чого дах над головою втратили 500 людей.

Прем’єр пообіцяв, що до зими село відбудують.

Президент Янукович після телефонної розмови з президентом Медвєдєвим доручив українському уряду надати допомогу постраждалим від пожеж регіонам Росії.

Минулого тижня температура в Москві сягла рекордної позначки 39 градусів і медики застерігали, що рівень забруднення в 10 разів перевищує норму.

Сотні людей впродовж останніх двох місяців втопилися у водоймах, рятуючись від спеки.

Лише в Москві таких смертей було 170. Причиною такого високого числа смертей називають алкогольне сп’яніння та погано обладнані пляжі.

Новини на цю ж тему