У Британії обмежили рекламу секс-індустрії

Британські державні Центри працевлаштування більше не можуть рекламувати роботу у секс-індустрії. Практика реклами робочих місць у розважальних закладах для виконання стриптизу, еротичних танців на жердині (пілоні), чи роботи наполовину оголеними (топлес) барменами, повинна завершитися з понеділка.

Чільний британський урядовець Кріс Грейлінг, охарактеризував таку практику неприйнятною експлуатацією.

Британські уряди зазнавали систематичної критики з боку жіночих правозахисних груп за вміщення в державних Центрах зайнятості оголошень про роботу в секс-індустрії. Згідно останньої статистики, біржі праці вмістили оголошення принаймні про 350 подібних робочих місць. Серед вакансій згадувалася робота для "топлес" офіціантки, оголених прибиральниць, дівчат для привітання клієнтів поцілунками (kissograms) і танцівниць на жердині (пілоні).

Кріс Грейлінг, який працює заступником міністра з працевлаштування і пенсій заявив, що не хоче більше бачити як люди, які шукають роботу у важкі економічні часи наштовхуються на пропозиції, які ведуть до їх експлуатації з боку інших: "Я не хочу, аби будь-яка жінка, яка йде в Центр працевлаштування відчувала себе після інтерв'ю так ніби, вона повинна подавати заяву на усі оприлюдненні вакансії. Якщо там трапляються вакансії у сфері еротичних розваг, то я не хочу, щоб жінки відчували якийсь натяк, ніби вони повинні звертати на ці оголошення увагу. Я думаю, що буде краще, якщо ці оголошення не будуть з’являтися у Центрах працевлаштування взагалі". Той факт, що Велика Британія є однією з основних країн "імпортерів" у випадках торгівлі жінками, які в кінцевому підсумку працюють в секс-індустрії, зробив такі оголошення ще менш прийнятними. Нова заборона буде в основному стосуватися оголошень про роботу на сцені, або в мережі Інтернету, а тому Центри працевлаштування і далі прийматимуть оголошення про подібні вакансії у магазинах і барах.