Бі-Бі-Сі вибачається за 'палець' ведучого

Ой! Ведучий спробував замаскувати свій жест
Image caption Ой! Ведучий спробував замаскувати свій жест

Британська телерадіомовна корпорація Бі-Бі-Сі вибачилася після того, як ведучий прогнозу погоди Томаш Шафернакер показав під час прямого ефіру грубий жест.

Він підняв свій середній палець після того, як ведучий новин Саймон МакКой сказав жартома, що його прогноз погоди буде "на 100 відсотків точним".

Усвідомивши, що його показують на екрані, пан Шафернакер спробував замаскувати свій жест, прикинувшись, що чухає підборіддя.

"Ведучий Каналу Новин у студії визнав, що колега припустився помилки, і ми перепрошуємо всіх, кого це могло образити", - сказав речник Бі-Бі-Сі.

"Томаш не знав, що він у прямому ефірі, і хоча жест показали тільки на секунду, це було неприпустимо", - додав він.

Передаючи слово в жартівливій манері, МакКой сказав: "А зараз за хвилинку у нас буде прогноз погоди. Звичайно, він буде на 100 відсотків точним і надасть вам усі подробиці, які ви тільки хочете".

Після того, як Шафернакер показав жест, МакКой сказав: "Час від часу трапляються помилки, і це була просто помилка".

Пізніше ведучий погоди написав на своєму вебсайті: "Перед прогнозом погоди в прямому ефірі я жартома показав колегам-ведучим жест поза ефіром, але камера без попередження переключилася на прямий ефір у погодній студії. Я дуже вибачаюся за будь-яку образу, якої міг завдати своїми діями".

Ведучий погоди, з походження поляк, який виріс у Британії, у 2001 році почав вести програми на каналах Бі-Бі-Сі Південно-Східного регіону, а в 2006-му почав вести програми на національних каналах корпорації.

У 2007 році він уже приносив прилюдні вибачення після того, як назвав Західні Острови та захід шотландських Гайлендз словом, яке можна дуже приблизно перекласти як "Закинутопіль" (Nowheresville).

А торік, коментуючи фестиваль під відкритим небом Гластонбері на Четвертому каналі радіо Бі-Бі-Сі, замість "брудне місце" (muddy site) він випадково сказав "брудне *****".