Побитому журналісту зробили другу операцію

Олег Кашин
Image caption Олег Кашин писав про побудову траси Москва- Санкт-Петербург через Химківський ліс

Як повідомила дружина жорстоко побитого російського журналіста газети "Коммерсант" Олега Кашина, йому зробили другу операцію.

Євгенія Мілова повідомила, що мозкові журналіста зараз нічого не загрожує.

Тим часом біля будівлі Головного управління внутрішніх справ Москви відбувається пікет з вимогами знайти та покарати винних у жорстокому побитті кореспондента "Коммерсанта".

Учасники пікету розпочали збір підписів під зверненням до президента Росії з проханням взяти справу про побиття журналіста під свій особистий контроль.

Як повідомляють в управлінні, для розслідування справи створений оперативний штаб.

Як твердять учасники пікету, серед яких журналісти, відомі діячі та опозиційні політики, вони змінюють один одного з плакатом кожні 15 хвилин.

Прокуратура порушила карну справу за статтею "замах з метою вбивства".

Президент Медвєдєв заявив, що "злочинців треба знайти і покарати".

Редактор газети сказав, що напад був помстою за статті, які писав журналіст. Нещодавно він висвітлював антикремлівські протести та мітинги екстремістських сил.

Редактор газети "Коммерсант" Міхаїл Міхайлін сказав в радіоінтерв’ю: "Зрозуміло, що людям, які це зробили, не подобалося, що він каже і пише."

30-річного журналіста побили біля його московської квартири рано вранці у суботу. У нього – переломи обох щелеп, пошкоджений череп, струс мозку, травмовані пальці.

Останніми місяцями пан Кашин писав про демонстрації проти будівництва автотраси Москва - Санкт-Петербург через ліс біля міста Хімки поблизу Москви. Уряд наразі зупинив будівництво.

Правозахисники кажуть, що з 2000-го року в Росії - 19 нерозкритих убивств журналістів.

Новини на цю ж тему