Британія: начальнику аеропортів не буде бонуса

Керівник організації, яка завідує аеропортом Хітроу, заявив, що відмовиться від бонуса. Він зробив цю заяву в час, коли компанії з повітряних та залізничних перевезень почали давати собі раду з чергами пасажирів, чиї рейси було скасовано через сніг.

Image caption Деякі рейси з Хітроу відновлено, проте перебої з рейсами лишаються.

Колін Метьюз сказав, що його увага зосереджена на тому, щоб відновити перевезення і відродити впевненість у роботі аеропорту, який критикують за неадекватну підготовку до сніжної погоди.

Eurostar - залізничний оператор, що поєднує Лондон із Парижем та рештою континенту - працює майже за нормальним графіком, проте в Британії й надалі затримуються і скасовуються рейси на залізниці Східного узбережжя. Більшість британських аеропортів повідомляють про перебої з рейсами.

У вівторок увечері аеропорт Хітроу відкрив для польотів свою другу злітну смугу. Наразі дві третини рейсів здійснюються. Проте пасажирам радять все одно їхати до аеропорту лише в разі підтвердження їхнього рейсу.

Аеропорт Хітроу зазнав серйозної критики за те, скільки часу йому знадобилося для розчищення снігу після снігопаду в суботу, коли за годину випало 13 см снігу.

Image caption На лондонському вокзалі Сант-Панкрац черга пасажирів Євростару, які намагалися потрапити на континент, в певний момент простяглася чи не на кілометр.

ВАА (Британська Організація з Авіації) не повідомляє, яким мав бути бонус Коліна Метьюза; минулого року він отримав 994 000 фунтів стерлінгів (понад мільйон євро) зарплати і премії, не включаючи акцій компанії.

Прем'єр-міністр Девід Камерон сказав, що його роздратувало те, скільки часу знадобилося на покращення ситуації зі снігом. Колишній міністр транспорту лейбористського уряду лорд Адоніс сказав, що ВАА підготувалося "абсолютно неадекватно".

Хітроу є найбільшим у світі аеропортом за кількістю пасажирів. Останніми днями британська преса пише про те, що власник аеропорту недостатньо вклав в інфраструктуру й не забезпечив досить обладнання для розморозки літаків, яке часто є і працює в менших аеропортах і в бідніших країнах.

Багато газет звинуватили аеропорт Хітроу і ВАА в завданні шкоди репутації Великої Британії, і зокрема Лондона, який позиціонує себе як міжнародний діловий і фінансовий центр.

Новини на цю ж тему