Індійський флот захопив піратське судно

Понад 20 піратів було схоплено і понад два десятки заручників врятовано із захопленого піратами тайського риболовецького траулера в Індійському океані, повідомило міністерство оборони Індії.

Копирайт изображения AFP
Image caption Це вже вдруге за тиждень індійський флот наздогнав піратів.

Індійський флот і берегова охорона провели спільну операцію біля південно-західного узбережжя Індії і захопили судно, яке утримували пірати. Це вже другий подібний успіх індійського флоту за останній тиждень.

Пірати, переважно сомалійські, активно діють в Індійському океані. Останніми роками вони вчинили велику кількість анпадів.

Операція індійських сил почалася увечері в суботу, коли індійський флот отримав інформацію, що грецьке торгівельне судно зазнало нападу піратів на швидкісних човнах, хоча те судно змогло втекти.

Скільки коштують світу пірати

Два судна індійського флоту та берегової охорони виявили розташування піратських човнів у неділю вранці і прослідували за ними аж до викраденого тайського риболовецького траулера "Пранталай 11".

Тайське судно пірати використовували як базу, з якої вчиняли рейди.

Індійський флот каже, що після обміну вогнем пірати здалися, і їх було заарештовано разом зі справжнім екіпажем тайського корабля.

Їх тепер перевозять до Мумбая (Бомбей), де передадуть владі.

"Пранталай 11" - одне з трьох тайських суден, які, за повідомленнями, захопили пірати торік біля берегів Сомалі. Минулого тижня один такий човен було потоплено індійським флотом у подібній операції.